• ۱۴۰ بازدید
  • اسفند ۱۲, ۱۳۹۸
Video Capture Master ضبط تصویر و عکس از وب کم ، دوربین دیجیتالی و …

Video Capture Master دانلود نرم افزار ضبط تصویر و عکس از وب کم ، دوربین دیجیتالی و … ویدئو کپچر مستر در آنی یار. برنامه کوچک که به خصوص برای این کار طراحی شده است.

این برنامه دارای یک رابط تمیز است که بدون در نظر گرفتن تجربه قبلی آنها با این نوع ابزارها ، توسط همه کاربران بسیار آسان است.
بر خلاف سایر ابزارهای کاربردی مانند این ، Video Capture Master می تواند کلیپ هایی از منابع مختلف را ضبط کند. بنابراین ، این برنامه به خوبی با وب کم ، کارت های تیونر تلویزیون ، فیلم های دیجیتالی ، دوربین های دیجیتال و URL کار می کند. ضبط فعالیت صفحه نمایش نیز ممکن است.
تعویض بین حالت های ضبط بسیار ساده است و فقط به فشار یک دکمه نیاز دارد. بسته به انتخابی که شما انجام داده اید ، گزینه های مختلفی وجود دارد. به عنوان مثال ، هنگام ضبط فعالیت در صفحه ، برنامه می تواند مکان نما را ضبط کند ، اما برای ضبط در جای مناسب ، آن را دنبال می کند.
برخی از جلوه ها را می توان در پس زمینه های ضبط مانند حشرات پرواز ، ساعت یا قاب های متحرک اضافه کرد.
یک مکان هدف را می توان برای همه ضبط ها ، و همچنین محدودیت فضای پایین پایین تعریف کرد. همچنین چندین فرمت خروجی در دسترس است ، مانند AVI ، MKV ، MP3 و WAV. اندازه فیلم و میزان فریم را نیز می توان تنظیم کرد.
نکته پایانی این است که Video Capture Master 8.2.0.20 ابزاری عالی است که در موارد متعدد می تواند مفید باشد. کاربران کم تجربه باید به لطف چیدمان بصری و سادگی کلی ، کار با آن را راحت پیدا کنند.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار