• ۱۳۴ بازدید
  • اسفند ۱۳, ۱۳۹۸
Bitwig Studio استودیوی تنظیم و ساخت موزیک

Bitwig Studio دانلود نرم افزار استودیوی تنظیم و ساخت موزیک بیتویگ استودیو در آنی یار.  برنامه مفصل است که به منظور کمک به کاربران در ایجاد آهنگ های اصلی است. این ابزار پیوندهای بارگیری را به مجموعه ای از مجموعه های از پیش تعریف شده صدا ارائه می دهد. با این حال ، این بسته ها اختیاری هستند و می توان صوتی ضبط شده توسط کاربر را نیز درج کرد.

این برنامه برای محدود کردن تخیل شخص کمی دارد. ۲۵ دستگاه FX صوتی (به عنوان مثال تأخیر ، Reverb ، چرخشی ، فلانگر ، کمپرسور یا تار) و نه دستگاه (به عنوان مثال دستگاه درام ، e-clap ، نمونه یا پلی استنت) وجود دارد.
همچنین ۹ کانتینر (اثر XY ، تعویض کننده یا لایه FX ، در میان دیگران) و ۱۱ تعدیل کننده ، ژنراتور ، توجه داشته باشید FX یا روتر (به عنوان مثال arpegiator ، نوت بوک توجه داشته باشید و انتقال دهنده دیاتونیک) موجود است.
این ابزار باورنکردنی متنوع (هر یک با پارامترهای قابل تنظیم خود) ویژگی بسیار خوبی دارد از آنجا که ایجاد فایل های صوتی به خلاقیت بسیار وابسته است.
ابزارهای نرم افزاری کاملاً انعطاف پذیر ، مانع تخیل نیستند و به کاربران کمک می کنند تا ایده های خود را به نت موسیقی بپیوندند.
جای تعجب نیست که ، با عملکردهای زیادی که به طیف گسترده ای از پارامترها وابسته است ، درک این رابط کاربری در ابتدا بسیار سخت است. پنجره اصلی به چندین ماژول تقسیم می شود که کاربران با توجه به نیاز خاص خود می توانند مخفی کردن یا نمایش را انتخاب کنند.
داشتن بیش از یک منطقه کاری در هر پنجره می تواند کمی دلهره آور باشد و افراد تازه وارد متوجه می شوند که توجه خود را به همه جا جلب می کند.
با این حال ، پس از چند جلسه تمرین ، استودیوی Bitwig Studio 3.1.2 خود را به عنوان یک نرم افزار کاملاً در دسترس نشان می دهد. این امر به این دلیل است که هر پانل توابع مشابهی را با هم جمع می کند. وقتی کاربران به رابط کاربری گرافیکی عادت می کنند ، منوی “مشاهده” را بسیار مفید می بینند زیرا این امکان را می دهد تا پنل های پنهان شود.
یکی از لمس های خوب این است که این ابزار به کاربران امکان می دهد بیش از یک پروژه را همزمان انجام دهند. این کار اجازه می دهد تا کار را در پرونده های بیشتری پخش کنید.
به عنوان مثال ، می توان فقط روی باسها در یک فایل متمرکز شد ، در حالی که آهنگ دیگر ممکن است صداهای مرتفع داشته باشد. از طرف دیگر ، گروه بندی می تواند بر اساس سازهای مورد استفاده انجام شود.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

آموزش فعال سازی نرم افزار

نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
فایل bitwig.jar موجود در پوشه Crack را در مسیر زیر کپی کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.

C:\Program Files\Bitwig Studio\bin

نرم افزار را اجرا کنید.
در قسمت پایین پنجره فعال سازی به روی لینک Offline کلیک کنید.
به روی دکمه Load activation file کلیک کنید و فایل activation.bwreg موجود در پوشه Crack را انتخاب کنید.
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار