• ۱۱۰ بازدید
  • اسفند ۱۳, ۱۳۹۸
iZotope Ozone Advanced میکس و مسترینگ صدا

iZotope Ozone Advanced دانلود نرم افزار میکس و مسترینگ صدا ایزوتوپ اوزون در آنی یار. ابزار تسلط کامل صوتی است که امکانات و گزینه های زیادی را برای ایجاد آهنگ فراهم می کند.

رایانه ها می توانند توانایی تولید صدا در استودیوی صوتی را تا حد زیادی بالا ببرند. دانش و مهارت متخصصان می تواند با استفاده از برنامه صحیح ویرایش صدا در نوک انگشتان شما باشد.
مراحل نصب سریع و بی نظیر است ، اما برای کاربران متخصص ، گزینه هایی برای تطبیق نرم افزار با نیازهای شما وجود دارد. می توانید یک افزونه VST ساده نصب کنید یا از نسخه مستقل استفاده کنید. این ویژگی به شما امکان می دهد با نرم افزاری که قبلاً در اختیار دارید کار کنید یا به نسخه کامل مهاجرت می کنید.
علاوه بر این ، نسخه مستقل از افزونه های شخص ثالث پشتیبانی می کند تا بتوانید از این نرم افزار به عنوان ابزار اصلی استفاده کنید.
برنامه ارائه می دهد یک محیط چند زبانه که در آن شما می توانید چندین پروژه بارگیری و کار بر روی آنها به طور همزمان. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید چندین ماژول را با توجه به نیازهای فوری خود بارگیری کنید. شما چندین انتخاب در اختیار دارید: اکولایزر ، EQ پرنعمت ، پرنعمت ، نوار ، برانگیز ، کمپرسور پرنعمت ، دینامیک ، EQ پویا ، تصویرگر ، بعد از اکولایزر ، محدود کننده پرنعمت و حداکثر.
متأسفانه ، این جایی است که محدودیت ها اتفاق می افتد. می توانید همزمان شش ماژول را بارگیری کنید. این همچنین یک نعمت و نفرین است زیرا شما در گزینه هایی که دارید محدود هستید در حالی که سعی می کنید تأثیرگذاری بر عملکرد رایانه خود را به حداقل برسانید. این نرم افزار فشار زیادی را بر قابلیت های پردازش ایجاد می کند و این محدودیت را به دو شر شر کمتر می کند.
نرم افزار رابط کاربری گرافیکی به خوبی سازمان یافته برای به حداکثر رساندن بهره وری شما ارائه می دهد. دکمه ها و لغزنده ها پاسخگو هستند و فضای زیادی بین آنها وجود دارد تا از کلیک تصادفی خودداری کنید.
صرف نظر از سطح دانش شما ، می توانید از این نرم افزار با سهولت استفاده کنید. این یک سند کمک کافی با راهنمایی ها و ترفندهایی را برای شما امتحان می کند.
iZotope Ozone Advanced 9.0.3 مسترینگ صدا ابزاری کامل برای سازندگان موسیقی است. این دستگاه طیف گسترده ای از ابزار و ویژگی های مختلف را برای ورود به استودیوهای حرفه ای ارائه می دهد. رابط کاربری آن به خوبی ساختار یافته است ، و یک فایل راهنمایی مناسب را ارائه می دهد. فشار آن بر عملکرد کامپیوتر قابل مشاهده است ، اما نتایج از مشکلات بالاتر است.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System RequirementsWin 7,10

OS X 10.8.5 Mountain Lion–macOS 10.14 Mojave
Plugin FormatsAAX (64–bit), AU, RTAS (32–bit), VST, VST3
Supported HostsAbleton Live 9–10, Cubase 9.5, Digital Performer 9, FL Studio 12, Logic Pro X, Nuendo 8, Pro Tools 10–12, Reaper 5, Reason 10, Studio One 3–4
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار