• ۱۲۲ بازدید
  • اسفند ۱۳, ۱۳۹۸
mp3DirectCut – Portable ویرایش سریع فایل MP3

mp3DirectCut دانلود نرم افزار ویرایش سریع فایل MP3 ام پی تری دایرکت کات در آنی یار.نرم افزاری که وسیله ای ساده برای انجام این کار در اختیار کاربران قرار می دهد.

مراحل نصب هیچ گونه عارضه ای ایجاد نمی کند و فقط چند ثانیه طول می کشد تا اینکه بتوانید شروع به استفاده از نرم افزار کنید. کلیه عملکردهای مورد نیاز شما در پنجره اصلی به راحتی قابل دسترسی و از نظر ساده است. در صورت بروز هرگونه مشکل ، مطمئن شوید که در صورت بروز هر مشکلی ، به نصب کننده یک شات دیگر با امتیازات سرپرست می دهد.
علاوه بر آن ، مطالب راهنما ارائه می شود ، بنابراین اطمینان حاصل می شود که همه دسته های کاربر می توانند بدون برخورد با هر نوع مسئله ، راه خود را در اطراف آن پیدا کنند.
این ابزار ساده آهنگ صوتی را باز می کند و به شما امکان می دهد تا آن را متناسب با تنظیمات برگزیده خود برش دهید و از MP3 ، فرمت هایی مانند MP2 ، MPA ، MUS ، AAC و CUE پشتیبانی کند.
پس از بارگذاری یک مورد ، می توانید فرم موج را در پنجره اصلی مشاهده کنید ، همچنین از ماوس برای علامت گذاری نقاط شروع و پایان استفاده کنید ، اما باید این را هم بدانید که می توانید مختصات دقیق زمان را در جعبه های داخلی وارد کنید ، برای دقت بیشتر
mp3DirectCut ۲.۲۸به شما کمک می کند وظایفی مانند تنظیم حجم کلی ، تقسیم و حتی کپی کردن قطعات از یک آهنگ به آهنگ دیگر را انجام دهید.
علاوه بر آن ، ورودی در نوار منو ویژگی های پیشرفته ای را نشان می دهد که شما را قادر می سازد به طور خودکار یک آهنگ صوتی را نشانه گذاری کنید ، مکث ها را تشخیص داده و به طور خودکار یک مورد را برش دهید. می توانید همگام سازی مجدد را بررسی کنید و جلوه محو شدن دو مرحله ای را اعمال کنید.
کنترل های پخش نیز در پنجره اصلی گنجانده شده است ، به شما امکان می دهد آهنگ را در هر نقطه متوقف کرده یا متوقف کنید ، یک حلقه را انتخاب کنید یا از انتهای یا نقطه شروع پخش کنید. شما می توانید انتخاب کنید که مخلوط صوتی کامل را ذخیره کنید ، فقط انتخاب فعلی را صادر کنید و حتی برای پرونده های صوتی طولانی تر ورق های CUE تولید کنید.
فرایند دسته ای در دسترس است و شما را قادر می سازد چندین عملیات را همزمان با چندین مورد انجام دهید ، مانند برش دادن آنها در یک زمان مشخص شده توسط کاربر ، در یک موقعیت مشخص محو شده و به طور خودکار از آنها نشانه گیری کنید.
برای نتیجه گیری ، mp3DirectCut 2.28 ثابت می کند که یک نرم افزار بسیار مفید است ، زیرا گزینه های نسبتاً مناسبی را برای کاربران فراهم می کند تا آنها را برای مدت زمان طولانی مشغول نگه دارند ، بدون اینکه فشار بر عملکرد رایانه بگذارند. زمان پاسخگویی خوب است و آزمایشات ما هیچگونه خطا یا انجماد را نشان نداد.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار