• ۱۱۴ بازدید
  • اسفند ۱۳, ۱۳۹۸
Program4Pc DJ Audio Editor – Portable ویرایش فایل صوتی

Program4Pc DJ Audio Editor دانلود نرم افزار ویرایش فایل صوتی پروگرام ۴ پی سی دی جی ایدیو در آنی یار. برنامه نرم افزاری که امکان می دهد آهنگ های صوتی را ایجاد و ویرایش کنید. این فرمت های زیادی از جمله MP2 ، MP3 ، WMA ، OGG و CDA را پشتیبانی می کند.

رابط کاربری این نرم افزار به ظاهر حرفه ای و تا حدودی شهودی است. می توانید با مشخص کردن نرخ نمونه و حالت کانال ، یک فایل صوتی جدید را از ابتدا ایجاد کنید ، یا یک فایل صوتی موجود را از طریق مرورگر فایل باز کنید.
بنابراین ، می توانید گزینه های سکوت را حذف کنید ، نوع نمونه را تغییر دهید ، مخلوطی را از پرونده بچسبانید ، بزرگنمایی کنید و همچنین حالت موج و طیف را تغییر دهید.
DJ Audio Editor در هنگام تأثیرگذاری (به عنوان مثال تقویت ، اضافه کردن سر و صدا ، تأخیر ، فلانگر ، کر ، معکوس ، معکوس ، عادی سازی) و فیلترها (به عنوان مثال فیلتر شکاف ، قفسه کم یا زیاد) بسته بندی شده با طیف گسترده ای از گزینه ها دارد.
پیش نمایش آهنگ در پخش کننده صوتی داخلی و ضبط صدا از رایانه امکان پذیر است. با دسترسی به صفحه تنظیمات ، می توانید خط و دستگاه خروجی را به همراه دستگاه ضبط و خط ورودی انتخاب کنید.
Program4Pc DJ Audio Editor 8.0 از زمان پاسخ مناسب برای سکته های کلیدی و وقایع ماوس ، شامل یک فایل راهنما بوده و آهنگ هایی با کیفیت صدای خوب را ارائه می دهد. ما در طول تست خود با هیچ مشکلی روبرو نشده ایم ، زیرا برنامه اعلان های خطا را قطع نکرده ، خراب کرده یا ظاهر نمی شود. در پایان ، DJ Audio Editor مجهز به برخی از ابزارهای ویرایش صوتی قدرتمند است که به کاربران در هر سطح مهارت گوش می دهد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

Minimum System Requirements

Windows 10, 8, 7
Processor: 1 GHz or higher Intel or AMD compatible CPU
.NET Framework 4.0
Memory: 1 GB RAM

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار