• ۱۵۹ بازدید
  • اسفند ۱۳, ۱۳۹۸
RapidComposer ساخت و تنظیم آهنگ و موسیقی

RapidComposer دانلود نرم افزار ساخت و تنظیم آهنگ و موسیقی راپید کامپوسر در آنی یار.  راه حل کامل برای آهنگسازان موسیقی ، هر دو آماتور و حرفه ای است. این نرم افزار جامع است که ابزارهای پیشرفته ای را برای آهنگسازی یا ویرایش نمره ارائه می دهد. با ابزار پیش نمایش آن می توانید به هنگام تهیه آهنگ به آفرینش گوش دهید.

برگه آهنگسازی به شما امکان می دهد هر سکانس نت موسیقی را که می توانید در مورد آن فکر کنید ، تنظیم کنید. برای بدست آوردن قدم یا فرکانس مورد نظر ، می توانید پیشرفت وتر خاصی را انتخاب کنید یا از مقیاسهای از پیش تنظیم شده استفاده کنید.

ژنراتور عبارت یک خط پایه را برای یک ساز خاص مشخص می کند. می توانید عبارات ایجاد شده به ویژه برای سازهای رشته ای ، مانند گیتار ، پیانو ، کلارینت ، طبل یا باس را مشاهده کنید.
RapidComposer دارای یک عملکرد ویرایش پیچیده است که به شما امکان می دهد هرگونه یادداشت ، اندازه گیری ، وتر یا عبارت را به صورت دستی یا با کمک منوی Variations اصلاح کنید. به راحتی می توانید یک عبارت کامل یا یادداشت های مشترک را کپی کرده ، وتر یا زمین را تغییر دهید و همچنین سرعت لحن را تغییر دهید.
دکمه های دسترسی سریع بالای منطقه ویرایش شما را قادر می سازد فوراً یک اکتاو را بالاتر یا پایین تر حرکت دهید ، یا بین Snaps های کوتاه و کل ضربات جابجا شوید. این برنامه همچنین می تواند مقیاس های مختلفی را به شما ارائه دهد تا بتوانید با ترکیب بلوز ، هارمونی فارسی یا لحن جزئی Lydian به راحتی پیشرفت کنید.
ایجاد پیشرفت وتر برای یک ملودی با ویرایشگر Progression و قالب های ساخته شده آسانتر می شود. می توانید یکی از سکانس های از پیش تنظیم شده را انتخاب کنید و جانشینی آکورد را وارد یا نوشتن کنید.
Chord Palette مجموعه ای کامل از آکورد است که هر کدام با توجه به دسته ای که به آن تعلق دارند ، رنگ متفاوتی به آن اختصاص می دهند. به عنوان مثال ، در مقیاس D # و تونالیتی ملودیک جزئی ، اقدامات اول و دوم به رنگ آبی تیره است ، در حالی که ششم و هفتم زرد هستند.
شما می توانید بین جزییات جزئی ، عمده ، بلوز ، پنتاتونیک ، کروماتیک ، بلوز و بسیاری دیگر از تنش ها را انتخاب کنید. پالت آکورد نت هایی را نشان می دهد که می توانید به ترکیب خود اضافه کنید.

 

قابلیت های نرم افزار RapidComposer:

حاوی مجموعه ای از هزران آکورد قابل ویرایش و گسترش از سازهایی مانند گیتار، تار و …
امکان ذخیره آکورد های تنظیم شده در دیتابیس برنامه و برای استفاده مجدد
تغییر ریتم آهنگ
امکان ساخت و ویرایش قطعات موسیقی
ویرایش خیر مخرب و بدون از دست رفتن ضبط های اصلی
انجام ویرایش در سطوح Phrase-level و note-level به طور مستقیم در داخل آهنگ
تولید نیم جمله (Phrase) و ریتم (Rhythm)
ویرایش MIDI CC
ابزارهای حرفه ای برای تغییر تنظیمات آهنگ
پشتیبانی از وارد نمودن آهنگ های صوتی ساده مانند WAV یا AIFF
رابط کاربری ساده و قابل سفارشی

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار