• ۱۲۱ بازدید
  • اسفند ۱۳, ۱۳۹۸
UltraMixer Pro Entertain میکس حرفه ای موزیک

UltraMixer Pro Entertain دانلود نرم افزار میکس حرفه ای موزیک اولترا میکسر پرو در آنی یار.نرم افزاری که به شما امکان می دهد تا صندوقچه DJ را با یک رابط رایانه با همان ابزار کارآمد اما توابع پیشرفته تر جایگزین کنید. به راحتی می توانید با استفاده از یک رابط دیجیتالی که می توانید از خانه به مهمانی دوست خود حمل کنید ، دو آهنگ صوتی را به راحتی مخلوط کنید.

رابط برنامه شامل یک سیستم تورنت دو طرفه است که وینیل ها را با دو دستگاه پخش کننده دیجیتالی جایگزین می کند. برای شروع ، باید دو فایل صوتی را در پخش کننده بارگیری کنید و تنظیمات پخش را قبل از شروع مخلوط کردن آهنگ ها سفارشی کنید. برنامه می تواند پرونده های لیست پخش جداگانه برای هر پخش کننده یا تمام فایل های صوتی را از یک پوشه محلی بارگیری کند.
برای متناسب بودن با روحیه خود می توانید قدم و سرعت پخش را تغییر دهید. انتقال بین آهنگ ها می تواند به صورت دستی تنظیم شود و یا می توانید از عملکرد محو قابل تنظیم که در برنامه موجود است استفاده کنید. کاربر می تواند با استفاده از شکل موج گرافیکی ، قسمت خاصی را از طریق آهنگ جستجو کند. این برنامه همچنین شامل یک تابع تطبیق ضرب و شتم است که به شما امکان می دهد بازیکنان را همزمان کنید.
این برنامه به شما امکان می دهد با استفاده از رابط گرافیکی جلوه های ویژه مانند رزونانس یا فلنج ایجاد کنید. همچنین می توانید از تکنیک های چرخاندن مانند ضرب و شتم ضرب و شتم استفاده کنید. برای جلوه های صوتی سفارشی ، برنامه دارای یک پخش کننده نمونه یکپارچه است که می تواند تا شانزده نمونه مختلف را ذخیره کند که با یک کلیک قابل پخش است.
هر پخش کننده یک اکولایزر جداگانه دارد که می تواند برای آهنگ فعلی تنظیم شود. کاربران حرفه ای به اکولایزر ۳۱ باند دسترسی دارند که خروجی هر دو بازیکن را تغییر می دهد. همچنین می توانید تنظیمات فعلی را به عنوان پیش تعیین شده ای که بعداً بارگیری می شود ، ذخیره کنید.
میکسر را می توان با ماوس کار کرد اما بیشتر کاربران راحت تر می توانند تنظیمات را با صفحه کلید تغییر دهند. این برنامه می تواند نکات صفحه کلید را به طور دائمی روی صفحه نمایش دهد تا به رابط عادت کند. اگر می خواهید برخی از اتصالات اصلی را تغییر دهید ، می توانید آن را از طریق منوی گزینه ها انجام دهید که همچنین به شما امکان می دهد چندین پروفایل را برای کاربران مختلف ذخیره کنید.
این برنامه همچنین از کنترلرهای سخت افزاری پشتیبانی می کند ، بنابراین اگر صاحب یک شبیه ساز تورنتو دیجیتال هستید می توانید آن را به رایانه متصل کنید و هنوز از ویژگی های برنامه استفاده کنید.
UltraMixer Pro Entertain 6.2.4 ابزاری بسیار خوب است که می تواند توسط یک DJ حرفه ای بلکه همچنین توسط یک کاربر کامپیوتر معمولی برای مخلوط کردن آهنگ ها و ایجاد یک مهمانی خوب مورد استفاده قرار گیرد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

Operating System

Windows 7
Windows 8.1
Windows 10

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار