• ۱۲۳ بازدید
  • اسفند ۱۴, ۱۳۹۸
AD Sound Recorder – Portable ضبط صدا

AD Sound Recorder دانلود نرم افزار ضبط صدا ای دی ساند رکوردر در آنی یار.  نرم افزار ضبط صدا که از چندین منبع ، میکروفون ، سی دی یا پخش کننده های صوتی نصب شده پشتیبانی می کند.

اولین فکر شما پس از راه اندازی برنامه برای اولین بار متوجه می شوید واسط حرفه ای است که شامل یک موج صدا ، طیف و دامنه اوج است.
اما نکته مهمتر این است که AD Sound Recorder می تواند صدا را در قالب های WAV ، MP3 ، WMA ، OGG و FLAC ضبط کند ، هرکدام تنظیمات بسته خاص خود را در صفحه اختصاصی تنظیمات فرمت” موجود دارند.
با شناسایی قطع صدا یکی از ابزارهای اصلی برنامه ، AD Sound Recorder همچنین دارای یک ویرایشگر جداگانه ID3 برای هر MP3 ضبط شده ، بلکه یک پخش کننده صوتی داخلی نیز است که به راحتی می توانید ضبط جدید خود را گوش دهید.
علاوه بر این ، به ابزارهای ضبط اصلی از طریق کلیدهای مجزا جداگانه قابل دسترسی است ، بنابراین شما حتی برای شروع یا متوقف کردن ضبط جدید نیازی به باز کردن پنجره اصلی برنامه ندارید.
اگرچه این ابزار ضبط بسیار پیشرفته ای را در اختیار شما قرار می دهد ، AD Sound Recorder کاملاً یک برنامه کاربردی با منابع است ، بی عیب و نقص در تمام نسخه های ویندوز و بدون حتی درخواست امتیاز سرپرست در ایستگاه های کاری ویندوز ۷.
همه مواردی که در نظر گرفته شده ، کاملاً واضح است که AD Sound Recorder ضبط صدا معمولی شما نیست بلکه ابزاری پیشرفته تر است که می تواند این تجربه را بهبود بخشد. این ویژگی به ویژگی های درجه یک و نگاه حرفه ای تکیه می کند ، در حالی که یک کتابچه راهنمای اختصاصی شما را مطمئن می کند که چگونه می توانید از برنامه استفاده کنید.

 

قابلیت های نرم افزار AD Sound Recorder 5.7.4:

قابلیت نمایش نموداری و موجی صداها
کنترل ضبط صدا با کلید های فوری
امکان سوییچ از منبع استخراج صوتی
امکان ضبط صدا بدون محدودیت زمانی
قابلیت پشتیبانی از فرمت های MP3 ،WMA ،WAV
قابلیت تبدیل WAV به MP3
شامل ویرایشگر تگ ID و لیست فایل
امکان پخش صداهای ضبط شده

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار