• ۱۰۹ بازدید
  • اسفند ۱۴, ۱۳۹۸
AD Stream Recorder – Portable ضبط صدا از طریق میکروفون

AD Stream Recorder دانلود نرم افزار ضبط صدا از طریق میکروفون ای دی استریم رکوردر در آنی یار. نرم افزاری کوچک و قدرتمند ویندوز که برای کمک به کاربران در ضبط صداها از منابع مختلف ایجاد شده است.

یک نگاه حرفه ای و سازمان یافته وجود دارد که می تواند در این زمینه دست به دست هم بدهد ، نه تنها اطلاعاتی در مورد صدای ضبط شده در حال حاضر بلکه کنترل های استاندارد را نیز برای مدیریت یک ضبط خاص فراهم می کند.
علاوه بر این ، نمودارهای زمان واقعی به شما کمک می کنند تا سیگنال های ورودی را رصد کنید ، در حالی که ادغام قطع صدا نیز برای تشخیص سریع هر تغییری که ممکن است روی سیگنال های صوتی ورودی تأثیر بگذارد ، وجود دارد.
ضبط کننده جریان AD می تواند محتوا را در قالب های مختلف مختلف مانند MP3 ، WMA و WAV ضبط کند ، در حالی که آخرین مورد را می توان به سرعت با استفاده از یک ابزار داخلی داخلی به سرعت به MP3 تبدیل کرد.
و صحبت از ابزارهای داخلی ، AD Stream ضبط کننده همچنین دارای یک ویرایشگر برچسب ID3 و یک پخش کننده صوتی است که به کاربران امکان کنترل بیشتر بر روی ضبط های جدید خود را می دهد.
هر یک از قالبهای خروجی فوق الذکر را می توان با کمک پارامترهای قابل تنظیم موجود در صفحه تنظیمات تنظیم کرد. به عنوان مثال ، ضبط های MP3 از تنظیمات مختلف میزان بیت و کانال پشتیبانی می کند ، در حالی که پرونده های WAV شامل نرخ نمونه قابل تنظیم و کانال هستند.
پشتیبانی Hotkey نیز در این بسته گنجانده شده است ، به این معنی که بدون در نظر گرفتن اینکه ما در مورد صداها از میکروفون ، خط تلفن ، سی دی های صوتی یا به سادگی کارت صوتی خود صحبت می کنیم ، می توانید ضبط را بدون ایجاد لمس ماوس به راحتی شروع و متوقف کنید.
همه موارد در نظر گرفته شده ، AD Stream Recorder 4.6.2  به وضوح محصول برتر است و مقدار زیادی از ویژگی ها اثبات زندگی این است که می توان کارهای ساده را با روشی حرفه ای و با حداقل تلاش انجام داد. در صورت بروز مشکل ، می توانید مستندات بیشتری را در بخش راهنما پیدا کنید.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

Operating System

Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار