• ۱۱۰ بازدید
  • اسفند ۱۴, ۱۳۹۸
Adrosoft AD Audio Recorder ضبط صدا

Adrosoft AD Audio Recorder دانلود نرم افزار ضبط صدا ادروسافت ای دی ایدیو رکوردر در آنی یار. نرم افزاری که می تواند صدا را از هر دستگاه ضبط ضبط کند و آن را در فایل های MP3 یا WAV ذخیره کند. این ویژگی تنظیمات پیکربندی خروجی و سایر گزینه های مفید را دارد.

تنظیم برنامه کاری سریع و آسان است. در هنگام راه اندازی باید دستگاه ضبط را انتخاب کنید ، پس از آن می توانید میزان صدا را تنظیم کرده و با کلیک یک دکمه ضبط صدا را شروع کنید.
در مورد آهنگ های صوتی خروجی ، جدا از انتخاب قالب مورد نظر (MP3 یا WAV) ، می توان کیفیت را بین حالت CD ، رادیو FM و تلفن انتخاب کرد. در مورد آهنگ های MP3 ، می توانید نرخ نمونه بصورت دلخواه و میزان بیت را نیز تنظیم کنید.
به طور پیش فرض ، ضبط در حالت عادی انجام می شود. AD Audio Recorder گزینه دیگری را برای تحریک آن هنگام فعال کردن صدا ادغام می کند ، به این معنی که سکوت را ضبط نخواهد کرد. در این حالت ، می توانید آن را ایجاد کنید تا یک فایل واحد ایجاد کنید یا صدا را در چندین آیتم پخش کنید ، و همچنین زمان تأخیر (پیش فعال ، فعال ، فعال) را انتخاب کنید. آخر ، اما مهم نیست ، می توانید از یک دستگاه پخش داخلی برای پیش نمایش پرونده های صوتی ضبط شده استفاده کنید.
ما در طول ارزیابی ما به هیچ مشکلی نرسیده ایم ، زیرا ضبط صوتی AD پیام های خطایی را قطع نکرده ، خراب نمی کند و ظاهر نمی شود. از پردازنده و رم پایین استفاده می کند ، و آهنگ های صوتی با کیفیت ایجاد می کند. این ممکن است صمیمی ترین ابزار ضبط صدا نباشد ، اما AD Audio Recorder کار را انجام می دهد و گزینه های بسیاری را برای استفاده از آن برای کاربران فراهم می کند.

 

قابلیت های نرم افزار Adrosoft AD Audio Recorder 2.4.2:

قابلیت ضبط صداها
ضبط صداها از اینترنت، فیلم ها و پخش کننده های موسیقی
ضبط صدا در فرمت MP3 و WAV
امکان ذخیره نت ها

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

Operating System

Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار