• ۱۳۴ بازدید
  • اسفند ۱۴, ۱۳۹۸
Adrosoft Dual Audio Recorder ضبط صدا در ۲ فایل بصورت هم زمان

Adrosoft Dual Audio Recorder دانلود نرم افزار ضبط صدا در ۲ فایل بصورت هم زمان ادرو سافت دوال ایدیو رکوردر در آنی یار.نرم افزاری که هدف آن ضبط صدا در زمان واقعی ، اعمال برخی جلوه ها و ذخیره نتایج در هارد دیسک است.

روند نصب یک نسیم است ، زیرا امکان بارگیری کالاهایی را که در واقع لازم برای اجرای صحیح برنامه نباشند ، ارائه نمی دهد و در حالت جفی به پایان رسیده است. پس از اتمام کار با آن ، به یک رابط کاربری گرافیکی کاملاً منظم آورده می شوید ، زیرا شامل یک نوار منو ، چندین دکمه و دو صفحه برای نمایش شکل موج همه مواد ضبط شده و لیستی با تمام موارد نتیجه شده است.
علاوه بر آن ، مطالب جامع راهنما گنجانیده شده است ، بنابراین اطمینان حاصل می شود که همه انواع کاربران می توانند بدون برخورد با مشکلی ، راه خود را در اطراف آن پیدا کنند.
این برنامه به شما امکان می دهد تا به راحتی یک دستگاه ضبط را انتخاب کنید و تنها با یک کلیک دکمه ، روند واقعی را شروع کنید. علاوه بر آن ، می توانید به راحتی و با کمک کنترل های پخش داخلی ، ضبط را مکث کرده ، از سر بگیرید ، متوقف کنید و پخش کنید.
می توان با استفاده از فرمت های MP3 ، OGG ، WMA ، WAV یا FLAC نتایج را در هارد دیسک ذخیره کرد ، در حالی که می توانید برخی از تنظیمات دقیق مانند نرخ بیت ، حالت کانال ، کیفیت ، میزان نمونه و کانال ها را نیز پیکربندی کنید.
می توان حجم ضبط را با کمک نوار کشویی یکپارچه تنظیم کرد ، می توانید جلوه ای از محو شدن و خارج کردن سفارشی را اعمال کنید ، افست DC را کاهش داده و یک قسمت انتخاب شده را تقویت یا عادی کنید. می توانید اقدامات را خنثیسازی یا دوباره انجام دهید ، پرونده های موقت را ذخیره کرده و یک ضبط مشخص را حذف و تغییر نام دهید.
با Adrosoft Dual Audio Recorder 2.4.2 عملکرد رایانه به هیچ وجه مختل نمی شود ، زیرا میزان منابع مورد نیاز بسیار کم ، صرف نظر از روند انجام شده ، است. رابط کاربری برای همه مناسب است ، زمان پاسخگویی خوب است و تعداد بسیار زیادی از گزینه ها را می توان از بین برد.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار