• ۱۱۳ بازدید
  • اسفند ۱۴, ۱۳۹۸
CyberLink AudioDirector Ultra میکس حرفه ای فایل صوتی

CyberLink AudioDirector Ultra دانلود نرم افزار میکس حرفه ای فایل صوتی سایبرلینک ایدیو دایرکتور در آنی یار. نرم افزار حرفه ای است که به طور خاص برای کمک به شما در افزایش کیفیت جریانهای صوتی از هر دو فایل صوتی و همچنین آهنگ های تعبیه شده در فیلم های شما طراحی شده است. این ابزار به شما امکان می دهد جلوه های ویژه را ضبط ، برش ، برش و اعمال کنید.

ترکیب ویژگی های پاک باعث می شود ویژگی های برنامه را کشف کنید. همچنین می توانید کتابچه راهنما را برای دریافت اطلاعات اضافی در مورد هر پارامتر اختصاصی بررسی کنید.
منطقه کاری به چندین منطقه هوشمند تقسیم شده است که می تواند به شما در وارد کردن رسانه ، ایجاد تنظیمات ویرایش و اعمال جلوه های ویژه ، مخلوط کردن فایل های صوتی و همچنین سوزاندن داده ها بر روی CD کمک کند.
CyberLink AudioDirector امکان وارد کردن فایلهای صوتی و تصویری را از دیسک سخت یا دستگاه قابل جابجایی به شما می دهد. به علاوه ، شما مجاز به ضبط فایلهای صوتی و بارگیری کلیپ های صوتی از DirectorZone به طور مستقیم در کتابخانه هستید.
CyberLink AudioDirector دارای چندین پارامتر مفید است که به طور خاص برای کمک به شما در تعمیر کلیپ های صوتی طراحی شده است ، مانند حذف کلیک ، ترمیم کلیپ ، کاهش صدا و حذف هوم.
هر حالت تنظیم برای کمک به شما در پردازش جزئیات فایلهای صوتی ، پارامترهای ترفندی مخصوص به خود را تنظیم می کند. به عنوان مثال ، اگر می خواهید نویز را برطرف کنید ، می توانید یک ناهنجاری خودکار را انتخاب کنید (برای کاهش نویز فیلم هایی که در خارج از منزل ضبط می شوند یا در اتاقی با آکوستیک ضعیف) یا گزینه کاهش نویز (از شما خواسته می شود که بخش نویز ، و سپس آن نویز را از فایلهای صوتی خود تحلیل و کاهش دهید).
همچنین می توانید از حالت Visual Repair برای تنظیم دستی جریان های صوتی و انتخاب منطقه صوتی مورد نظر با کمک ابزارهای مختلف مانند زمان یا فرکانس استفاده کنید.
این ابزار به شما امکان می دهد تا میزان صدا را افزایش دهید ، جلوه های محو یا داخل آن را محو کنید ، فایل های صوتی را مرتب کنید ، طول و پیچ را تنظیم کنید ، سکوت و سر و صدا را وارد کنید ، و فایل صوتی انتخاب شده را معکوس کنید.
علاوه بر این ، می توانید چندین عملیات ویرایش را درست در جدول زمانی انجام دهید. شما مجاز به برش ، کپی ، چسباندن یا حذف جریانهای صوتی ، اضافه کردن نشانگرهای جدول زمانی ، بزرگنمایی یا خارج کردن ، بارگیری آهنگ در DirectZone ، عادی سازی فایلهای صوتی و تنظیم میزان صدا هستید.
CyberLink AudioDirector این امکان را برای شما فراهم می کند که طیف گسترده ای از جلوه های ویژه را بر روی فایل های صوتی خود ، از جمله رادیو ، تلفن ، تأخیر ، Reverb ، حذف صوت ، phaser ، flanger ، کر ، اکو و دیگران اعمال کنید.

 

قابلیت های نرم افزار CyberLink AudioDirector Ultra 10.0.2315.0:

ویرایش فایل های صوتی یا ترک صوتی یک فایل ویدئویی وارد شده
دانلود کلیپ های صوتی دانلود شده از DirectorZone
به اشتراک گذاری فایل های صوتی بر روی DirectorZone
میکس تا ۱۰۰ ترک صوتی داخل یک فایل صوتی سفارشی
وارد کردن و اعمال کردن افکت های پلاگین VST سفارشی بر روی فایل های صوتی شما
بازسازی صدا به وسیله ی اعمال کردن Click Removal، کاهش نویز، توابع بازسازی کلیپ و …
سازگار با نسخه های مختلف ویندوز

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System Requirements

Microsoft Windows 10, 8/8.1, 7 (64-bit OS only)
Multi-core Intel processor with 64-bit support
128 MB VGA VRAM or higher
4 GB memory required (8 GB or above recommended)
1 GB hard disk space GB required
Windows compatible sound card is required

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار