• ۱۳۸ بازدید
  • اسفند ۱۴, ۱۳۹۸
MP3 Cutter – Portable برش و تبدیل فایل صوتی

MP3 Cutter دانلود نرم افزار برش و تبدیل فایل صوتی ام پی تری کاتر در آنی یار. برنامه کوچک ویندوز است که به طور خاص برای کمک به شما در قطع فایلهای بزرگ صوتی و تصویری در قطعات کوچکتر طراحی شده است ، تا بتوانید آهنگ های زنگ را تولید کنید.

این ابزار یک رفتار بصری را پیاده سازی می کند تا حتی کاربران با تجربه کمتری بتوانند در هر زمان یاد بگیرند که پارامترهای اختصاصی را نیشگون گیرند. با استفاده از دکمه مرور داخلی می توانید پرونده ها را در محیط کار اضافه کنید ، بنابراین نمی توانید از پشتیبانی کشیدن و رها کردن استفاده کنید.
با فرمت های زیر کار می کند: MP3 ، WMA ، WAV ، AMR ، WMV ، AVI ، MP4 ، MOV و MPG. به محض بارگذاری یک مورد صوتی ، برنامه به طور خودکار شکل موج خود را در پانل اولیه ایجاد می کند.
چگونه کار می کند
MP3 Cutter امکان پخش ، مکث یا متوقف کردن انتخاب صوتی فعلی را به شما می دهد ، با قرار دادن ردیاب های اختصاصی در جدول زمانی و همچنین پخش قسمت انتخابی ، نقاط برش شروع و پایان را تنظیم کنید.
فایلهای صوتی ویرایش شده را می توان به فرمت فایل MP3 ، WMA ، WAV یا AMR صادر کرد. همچنین چندین تنظیمات پیکربندی نیز وجود دارد که به شما امکان می دهد میزان بیت ، کانال ها و میزان نمونه را تغییر داده و در پایان کار بطور خودکار دایرکتوری صرفه جویی را باز کنید.
و آخرین نکته مهم اما مهم نیست ، شما می توانید برنامه های مختلف را از پرونده های صوتی فعلی قطع کنید ، و شما می توانید موارد ویرایش شده را از طریق ایمیل ارسال کنید. آزمایشات نشان داد که MP3 Cutter خیلی سریع کار را انجام می دهد و کیفیت صوتی خوبی را ارائه می دهد. این CPU و حافظه زیادی را نمی خورد ، بنابراین عملکرد کلی رایانه مختل نمی شود.

 

قابلیت های نرم افزار MP3 Cutter 4.3.2:

پشتیبانی از فرمت های رایج صوتی و ویدویی
تبدیل کننده فرمت MP3 به فرمت های صوتی دیگر
جداسازی فایل های صوتی از فایل های ویدئویی و ذخیره به فرمت MP3
ساخت آهنگ های زنگ از فایل های صوتی ویدئویی

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار