• ۱۴۴ بازدید
  • اسفند ۱۴, ۱۳۹۸
MP3 Toolkit – Portable تبدیل، ویرایش و ادغام فایل های صوتی

MP3 Toolkit دانلود نرم افزار تبدیل، ویرایش و ادغام فایل های صوتی ام پی تری تالکیت در آنی یار. با توجه به اینکه MP3 یکی از محبوب ترین فرمت های فایل صوتی است، احتمالاً به دنبال ابزارهای نرم افزاری بوده اید که به شما امکان می دهد تنظیماتی را برای آنها انجام دهید.

با این حال ، اگر ترجیح می دهید یک راه حل همه جانبه را انتخاب کنید که بتواند برچسب های فایل های MP3 خود را تبدیل ، ادغام ، برش دهد ، و همچنین ویرایش کند ، ضمن اینکه یک چاک دهنده صوتی را نیز در اختیار شما قرار می دهد ، استفاده از ابزار MP3 برای چرخش ممکن است شما را به ارمغان بیاورد. فواید.
همانطور که گفته شد ، ما با تلفیقی از برنامه ها سروکار داریم که به شما امکان می دهد تا با MP3 های خود را به روشی ساده اداره کنید. اگرچه ممکن است از منظر زیبایی شناسی در لبه خونریزی نباشد ، اما اجزای آن به راحتی قابل کنترل است.
ابتدا ، مبدل MP3 مؤلفه ای است که به شما امکان می دهد فرمت فایلهای MP3 خود را به صورت جداگانه یا در حالت دسته ای ، فرمت فایلهای MP3 خود را به WMA ، OGG ، WAV ، FLAC ، AC3 ، AAC و AMR تغییر دهید. نشان دادن محل خروجی امکان پذیر است ، در حالی که پیرایش پرونده نتیجه نیز می تواند انجام شود زیرا یک برش وجود دارد که می توانید به آن متوسل شوید.
سپس ، یک ویرایشگر برچسب MP3 نیز گنجانده شده است ، به شما امکان می دهد جزئیاتی از قبیل عنوان ، هنرمند ، آلبوم ، سال ، نظر ، شماره آهنگ ، اشعار و حتی یک عکس را اضافه کنید. تغییر نام فایلهای MP3 نیز مانند مواردی که با حذف تگ ها به طور کلی انتخاب می شود.
با توجه به ادغام MP3 ، چیزها یکبار دیگر واضح هستند ، به شما امکان می دهد چندین فایل MP3 را از طریق کشیدن و رها کردن یا با کلیک روی دکمه اختصاصی ، به آنها اضافه کنید و سپس به آنها بپیوندید. این فرایند به شما امکان می دهد میزان بیت ، میزان ، کانال صوتی و همچنین مسیر خروجی را مشخص کنید.

 

نرم افزار MP3 Toolkit 1.6.3 دارای ۶ ابزار مختلف برای ویرایش فایل های صوتی به شرح زیر می باشد :

MP3 Converter
از این ابزار برای تبدیل فایل های صوتی به فرمت های مختلفی مانند MP3, WAV, WMA, FLAC, OGG, AC3, AAC, AMR, MPG استفاده می شود

CD Ripper
از این ابزار برای ریپ کردن Audio CD و تبدیل به MP3 استفاده می شود

Tag Editor
به کمک این ابزار شما می توانید تگ های اضافه شده به فایل های صوتی را ویرایش یا حذف کنید.

MP3 Cutter
با استفاده از این ابزار شما می توانید فایل های صوتی خودتان را ویرایش کنید.

MP3 Merger
همانطور که از نام این ابزار مشخص است، از این ویژگی برای ادغام فایل های صوتی استفاده می شود

MP3 Recorder
با این ابزار شما می توانید یک فایل صوتی را ضبط کرده و آن را با فرمت MP3 ذخیره کنید
 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System Requirements

Win XP/2000/2003/Vista/7/8/10 (32/64 bit) or later
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار