• ۱۲۳ بازدید
  • اسفند ۱۴, ۱۳۹۸
Sonarca Sound Recorder Free ضبط صدا

Sonarca Sound Recorder Free دانلود نرم افزار ضبط صدا سونارکا ساند رکوردر در آنی یار. نرم افزاری که امکان ضبط صدا را از چندین منبع  و تبدیل آن به فرمت های صوتی در انواع مختلف فایل ها امکان پذیر می کند. .

رابط کاربری این نرم افزار کاملاً بصری است ، اما در درجه اول نگرانی کاربران با تجربه ای در زمینه ابزارهای مشابه را دارد ، زیرا گزینه های پیکربندی آن بیشتر پیشرفته است
اگر به دنبال یک کار ضبط سریع هستید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که فرمت و دایرکتوری خروجی را مشخص کنید. با متوقف کردن ضبط ، پرونده جدید بطور خودکار در محل ذکر شده ذخیره می شود.
تا آنجا که گزینه ها پیش می روند ، می توانید دستگاه میکسر و خط ورودی را انتخاب کنید ، تنظیم میزان تعادل صدا ، سمت چپ و راست و همچنین به بخش های تنظیمات دستگاه میکسر صدا و ویندوز ‘تنظیمات دستگاه دسترسی داشته باشید تا بتوانید به سرعت تنظیمات را انجام دهید.
علاوه بر این ، می توان حالت کانال ، وضوح بیت و فرکانس نمونه را انتخاب کرد. فعال کردن حداکثر دو تصویری ، شما را مجبور به انتخاب اندازه بلوک ، نوع بصری ، از پیش تعیین شده و دامنه می کند. آهنگ های صوتی خروجی را می توان به همراه یک timestamp تحویل داد ، و شما می توانید Sonarca Sound Recorder را تنظیم کنید تا به طور خودکار ضبط را بعد از یک زمان خاص متوقف کند و آهنگ را به تفکیک زمان تقسیم کند. این دو گزینه اخیر هنگام انجام وظیفه چند وظیفه ای ، کنترل کاملی به شما می دهند.
ابزارهای اضافی Sonarca Sound Recorder در اطراف ابرداده ها ، یک برنامه ریز کار ، تشخیص سکوت و پردازش سیگنال دیجیتال (DSP) می چرخد ​​، که شامل فیلتر فرکانس ، افزایش دامنه ، تنظیم سرعت ، سرکوب سر و صدا ، تقویت هدفون و حذف صوت است.
در رابطه با رفتار برنامه ، شما می توانید Sonarca Sound Recorder را به طور خودکار در هنگام راه اندازی سیستم اجرا کنید و به سینی سیستم نزدیک شوید ، کلیدهای جهانی جهانی را برای ضبط صدا فعال کنید ، همچنین مانیتور را از خاموش کردن یا رایانه از خواب زمستانی هنگام ضبط غیرفعال کنید. گذشته از این ، گزینه های صوتی برای هر پسوند خروجی نیز قابل تغییر نیست (به عنوان مثال کدک ، سطح فشرده سازی ، بیت در ثانیه).
ابزار ضبط صدا شامل یک کتابچه راهنمای کاربر است ، از زمان پاسخگویی خوبی برخوردار است ، هنگامی که از منابع سیستم استفاده می شود کم تقاضا است و آهنگ های صوتی را با کیفیت صدای مناسب ارائه می دهد. ما در طول تست خود با هیچ مشکلی روبرو نشده ایم ، زیرا برنامه قطع و خراب نشده است. به طور خلاصه ، Sonarca Sound Recorder باید کاربران را از تمام سطوح مهارت ، خواه آنها به دنبال یک کار ضبط مستقیم یا گزینه های پیکربندی غنی ، برآورده کنند.

 

قابلیت های نرم افزار Sonarca Sound Recorder Free 5.0.1:

پشتیبانی از صدای چند ورودی ، صوتی و تصویری پخش فایل ، دستگاه پخش سی دی
ورودی از: میکروفن ، رادیو اینترنت ، حتی نوار منسوخ / کاست VHS و یا هر چیز دیگری.
رکورد ورودی های مختلف صدا به WAV و MP3.
ظبط صدا با کیفیت سی دی صوتی.
قابلیت رکورد همزمات صدا با کیفیت از دو یا چند منبع صوتی.
پشتیبانی از اکثریت کارت های صوتی به صورت پیشفرض.
پشتیبانی از کارت صدا در چندین سیستم مشابه.
 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار