• ۱۲۳ بازدید
  • اسفند ۱۴, ۱۳۹۸
Steinberg SpectraLayers Pro ویرایش فایل صوتی

Steinberg SpectraLayers Pro دانلود نرم افزار ویرایش فایل صوتی استینگبرگ اسپکترا لایرز در آنی یار. نرم افزاری که آهنگ ها را به روشی کاملاً متفاوت از آنچه قبلاً استفاده کرده اید ویرایش می کند.

SpectraLayers Pro برنامه ای است که برای کسانی که دانش خاصی در هنگام موج امواج جمع کرده اند ، در نظر گرفته شده است و یک توضیح ساده درباره این دلیل وجود دارد. SpectraLayers Pro نمونه صوتی را مانند شنیدن آن نمایش می دهد و به جای اینکه در دامنه عمل کنید ، فرکانس را با گذشت زمان دستکاری می کنید.
برای جالب تر کردن امور ، ویرایش با استفاده از برس انجام می شود و روند آن بسیار شبیه به ویرایش عکس در فتوشاپ است. درست مانند مسواک زدن بر روی یک ناحیه برای از بین بردن نویز تصویر ، می توانید بخشی از طیف را مسواک زده و نویز صوتی خاص را از بین ببرید.
از قضا ، دقیقاً مانند فتوشاپ ، برای اینکه بتوانید از برنامه با تمام توان خود لذت ببرید و از آن استفاده کنید ، بدون آنکه بخواهید با تأخیر عملکرد یا عملکرد کند روبرو شوید ، باید پیکربندی رایانه ای بالاتر از آن داشته باشید.
اگر یک مهندس صوتی هستید که چند ساعت را برای ویرایش برخی از عکس ها سپری کرده اید ، پس SpectraLayers Pro باید در دستان شما احساس راحتی کند. این یک رابط کاملاً جامع را نشان می دهد که باعث ویرایش یک سینچ می شود.
برنامه به شما امکان می دهد ماسک های لایه ای برای مناطق خاص طیف ایجاد کنید تا به منظور استخراج صدا و ویرایش فرکانس ، هارمونیک و سر و صدا استفاده کنید. این به نوبه خود به شما امکان می دهد هرگونه صدای ناخواسته را از ضبط یا یک آهنگ به روشی نزدیک به کامل حذف کنید.
یادگیری کجا و چگونگی مسواک زدن و همچنین چگونگی پیکربندی این ابزار از نظر سختی ، فرکانس و بازه زمانی بسیار خوب است. اما این کار وقتی به ویژگی “۳D displace” رسیدگی می کند بسیار آسان تر می شود.
SpectraLayers Pro ابزارهای شبیه سازی و نقشه برداری ، دستکاری زمان و زمین ، قابلیت همکاری با Sound Forge Pro و موارد دیگر را فراهم می کند.

 

قابلیت های نرم افزار Steinberg SpectraLayers Pro v6.0.10:

ابزارهای هوشمند ویرایشی : ۳ ابزار قابل ویرایش در SpectraLayers Pro وجود دارد که شامل هارمونی، فرکانس و مساحت می باشند. شما می توانید با توجه به نیازتان، هر کدام که دوست دارید را انتخاب کنید.
کپی / ارسال لایه به لایه : SpectraLayers Pro عملکردهای کپی و ارسال صوت را به شکل جدیدی انجام می دهد.
مشاهده، ویرایش و ابزارهای طراحی : SpectraLayers Pro فایل صوتی شما را به یک دنیای ۳ بعدی تبدیل کرده که می توانید بوسیله ابزارهای مختلف و قابل تنظیم نرم افزار، روی آنها وارد شده و تغییرات دلخواه خود را اعمال کنید.
استخراج صدا در ۳ قدم : شما برای استخراج لایه صوتی توسط SpectraLayers Pro تنها به ۳ مرحله ساده نیاز دارید.
افکت های VST : افکت های VST می توانند روی لایه های منفرد اعمال شوند. SpectraLayers Pro همچنین می تواند از تمامی لایه ها عبور کند و حتی می تواند انتخاب هایی از بین لایه ها انجام دهد.
کاهش نویز : با استفاده از این بخش می توانید تمامی نویزها را از روی فایل صوتی حذف کنید.
ضبط صدا : SpectraLayers Pro همچنین می تواند صدا را ضبط کرده و به صورت مستقیم در تعداد لایه های جدیدی که نیاز دارید قرار دهد. جایگزینی لایه های جدید مربوطه به صدای ضبط شده در لایه های انتخاب شده از دیگر قابلیت های نرم افزار است.
فایل های ورودی پشتیبانی شده :
فایل های صوتی : AAC, AIFF, Apple Core Audio Format (.caf), Apple Lossless (.alac), FLAC, MP3, RAW/PCM, Real Media (.rm), Sun (.au, .snd) Ogg Vorbis, Wave, WMAفایل های ویدئویی : AVI, MXF, MP1, MP2, MP4, MKV, Quicktime, .vob, .wmv

فایل های خروجی :
AAC 256kbps, AIFF 24-bit PCM, Apple Core Audio Format (.caf), Apple Lossless (.alac), FLAC, MP3 320kbps, Wave 24-bit, Wave 32-bit, RAW/PCM 32-bit, Ogg Vorbis 320kbps, WMA
 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System Requirements

- You need a 64-bit-version following operating systems:
- Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 10
- Processor: Dual-core processor (Quad-core processor recommended)
- RAM: 4 GB RAM
- Graphics card: OpenGL 3.0 compatible graphics card, min. resolution 1280 x 768
- Sound card: Windows-compatible audio hardware
- Hard drive space: 2 GB for program installation
- Browser: Internet Explorer 8, Firefox 10 or Google Chrome 13 or higher

System Requirements

- OS X 10.9, 10.10, 10.11, macOS 10.12
- Processor: Intel dual-core processor (Quad-core processor recommended)
- RAM: 4 GB RAM
- Graphics card: OpenGL 3.0 compatible graphics card, min. resolution 1280 x 720
- Sound card: CoreAudio-compatible audio hardware
- Hard drive space: 2 GB for program installation
 

آموزش فعال سازی نرم افزار ورژن 6

ابتدا فایل eLicenser Antitrial Switch را اجرا کنید و گزینه Disable را انتخاب کنید و Next بزنید تا نصب شود.
نرم افزار را نصب کنید.
به آدرسی که داخل فایل Readme.txt نوشته شده مراجعه کنید و اکانت بسازید تا activation code به ایمیل شما ارسال شود.
eLicenser Control Center را اجرا کنید روی Enter Activation کلیک کنید و سریالی که از طریق ایمیل برای شما ارسال شده است را وارد کنید و در آخر Download license را بزنید. اما روی دکمه usage period کلیک نکنید و صفحه را ببندید.
فایل eLicenser Antitrial beta-6 را اجرا و نصب کنید.
نرم افزار را اجرا کنید.
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار