• ۱۰۹ بازدید
  • اسفند ۱۵, ۱۳۹۸
Advanced Disk Cleaner حذف فایلهای اضافی از سیستم

Advanced Disk Cleaner دانلود نرم افزار امنیتی حذف فایلهای اضافی از سیستم ادونسد دیسک کلینر در آنی یار.برنامه ای که می توانید همه پرونده های زباله را در رایانه خود پیدا و پاک کنید.
دیسک های شما را به سرعت اسکن می کند و سپس پرونده های زباله را نمایش می دهد ، بنابراین می توانید تصمیم بگیرید کدام یک از آنها را حذف کنید. این برنامه فقط پرونده های زباله را با دقت شناسایی می کند. پنجره اصلی برنامه برای عملیاتی منطقی ، مؤثر و دلپذیر طراحی شده است ، و Advanced Disk Cleaner یک انتخاب مناسب برای تمیز نگه داشتن کامپیوتر شما است.در گفتگوی گزینه ها می توانید پوشه ها و انواع پرونده ها را برای تمیز کردن ، و همچنین مواردی که می خواهید از جستجو حذف شوند ، اضافه یا اصلاح کنید. همچنین می توانید چندین روش برای حذف پرونده ها را انتخاب کنید که شامل حذف در سطل بازیافت ، انتقال به یک پوشه مخصوص یا حذف ساده است.
بعد از استفاده از فضای دیسک بیشتری در اختیار شما خواهد بود تا بتوانید برنامه های بیشتری را نصب کنید ، فایل های موسیقی MP3 بیشتری داشته باشید و غیره.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار