• ۱۲۳ بازدید
  • اسفند ۱۵, ۱۳۹۸
Amigabit Privacy Cleaner پاکسازی ردپاها و حفظ حریم خصوصی

Amigabit Privacy Cleaner دانلود نرم افزار امنیتی پاکسازی ردپاها و حفظ حریم خصوصی آمیگابیت پرایویسی کلینر در آنی یار. یک برنامه برای اسکن ، تمیز کردن و ترمیم خطاهای رجیستری است. همچنین به طور خودکار از هرگونه تعمیر ساخته شده پشتیبان تهیه می کند. بنابراین همیشه می توانید با استفاده از دکمه بازگرداندن ، رجیستری ویندوز را به حالت اولیه بازیابی کنید ویژگی های کلیدی:  اسکن ، تمیز کردن ، ثبت ویندوز را در یک مکان برطرف کنید تا عملکرد سیستم را به راحتی بهینه کنید. Amigabit Privacy Cleaner مخصوص طراحی شده برای ویندوز برای سرعت بخشیدن به رایانه شما. کلیدهای رجیستری بلااستفاده مانده پس از حذف برنامه را حذف کرده و فضای خالی یا شکافهای رجیستری را حذف کنید تا فضای موجود در هارد دیسک آزاد شود. به طور خودکار در هنگام پاکسازی رجیستری از یک نسخه پشتیبان تهیه کنید. یک ویژگی بازیابی را فراهم کنید که باعث می شود کاربران بتوانند به جایی بازگردند که کاربران شروع به پاکسازی خطاهای رجیستری کنند. یک رابط کاربری ساده و شهودی داشته باشید ، حتی کاربر تازه کار نیز می تواند درک کند. بدون هیچ مشکلی. کمتر از ۲MB در کل ، هرگز کامپیوتر خود را کند نکنید اجازه دهید در پس زمینه کار کنید ، رایانه خود را به سرعت در حال کار نگه دارید حتی با چندین برنامه باز در همان زمان باز ویژگی های بیشتر: بدون ویروس ، نرم افزارهای جاسوسی ، نرم افزارهای مخرب یا نرم افزارهای تبلیغاتی مزاحم. سازگار با ویندوز ۸ ، ۷ ، Vista ، XP یا پیش از این. رابط کاربری ساده و کاربر پسند.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار