• ۱۰۰ بازدید
  • اسفند ۱۵, ۱۳۹۸
Apowersoft Video Download Capture – Portable دانلود ویدئو آنلاین

Apowersoft Video Download Capture دانلود نرم افزار دانلود ویدئو آنلاین آپوورسافت ویدئو دانلودر کپچر در آنی یار. نرم افزاری که بسته ای را برای بارگیری ، تبدیل ، ویرایش و ضبط صفحه در اختیار شما قرار می دهد.

این روش به شما امکان بارگیری فیلم ها از وب سایت های معروف میزبانی آنلاین را می دهد ، سپس با ویرایش مطالب آنها ، یا تبدیل آنها به سایر قالب های چندرسانه ای ، آنها را از چند طریق مرتکب شوید.
برنامه کاربردی امکان بارگیری فایلهای ویدئویی مورد علاقه خود را از تعداد زیادی وب سایت ، مانند YouTube ، Metacafe ، Dailymotion ، MySpace TV ، RuTube ، blip.tv ، Vreel ، Myvideo.de ، jumpcut ، Spike ، Metatube ، Yahoo ، در کنار هم دارد. با بسیاری دیگر می توانید کیفیت بارگیری ویدیو را از میان موجودی انتخاب کنید.
گذشته از بارگیری ویدیو ، از این برنامه همچنین می توانید فیلم های خود را به قالب های دیگر مرتبط مانند AVI ، WMV ، MPEG-4 ، ASF ، MOV ، MKV ، AMV و Divx تبدیل کنید. علاوه بر این ، شما این گزینه را دارید که فیلم های خود را به برخی از قالب های از پیش تعیین شده ، مناسب برای پخش در دستگاه های مختلف مانند iPhone ، iPod ، iPad ، iRiver ، Apple TV ، HTC ، Motorola و سایر دستگاه های Android تبدیل کنید.
ضبط بارگیری ویدیو به شما امکان می دهد فیلم های مورد علاقه خود را با سرعت کوتاه یا برش سریع ویرایش کنید ، تا قطعات ناخواسته را از بین ببرید. علاوه بر این ، می توانید زیرنویس ها را در هر جریان ویدیو وارد کنید ، به شرط آنکه ترجمه های مناسب داشته باشید.
علاوه بر این ، شما می توانید فیلم های خود را با ضبط صفحه نمایش خود با برنامه ایجاد کنید ، این به شما کمک می کند تا به راحتی فیلم ها را برای تظاهرات ، آموزش ها یا سخنرانی ها تهیه کنید.

 

قابلیت های نرم افزار Apowersoft Video Download Capture 6.5.0.0:

یافتن خودکار و دانلود ویدیو مورد نظر از میان صدها سایت نمایشی
دانلود ویدیو ها با فرمت های متفاوت و وضوح مختلف
قدرت مدیریت دانلود ویدیو های حجیم و بزرگ و تبدیل آنها به mp4, avi mkv, flv و فرمت های دیگر
توانایی ضبط نمایش های زنده و آنلاین و مکالمات ویدیوئی
ایجاد تغییرات روی ویدیو ها مانند ادغام آنها، خلاصه کردن، حذف کردن، نام گذاری و اجرا
قابلیت ضبط ویدیو های زنده
تبدیل کننده ی اتوماتیک ویدیو ها

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار