• ۱۰۷ بازدید
  • اسفند ۱۵, ۱۳۹۸
Burp Suite Professional بررسی امنیت شبکه

Burp Suite Professional دانلود نرم افزار اینترنت بررسی امنیت شبکه بارپ سویت در آنی یار. بستر قابل اعتماد و کاربردی برای انجام تست های امنیتی برنامه های وب برای شما فراهم می کند. این کنترل کامل به شما می دهد ، به شما امکان می دهد تا تکنیک های دستی پیشرفته را با ابزارهای مختلفی که یکپارچه با هم کار می کنند برای پشتیبانی از کل فرایند آزمایش ترکیب کنید.
این ابزار کاربردی آسان و بصری است و نیازی به انجام اقدامات پیشرفته برای تحلیل ، اسکن و بهره برداری از برنامه های وب نیست. بسیار قابل تنظیم است و دارای ویژگی های مفیدی برای کمک به آزمایش کنندگان با تجربه در کار خود است.
برنامه ای که برای کار در کنار مرورگر شما طراحی شده است ، به عنوان یک پروکسی HTTP عمل می کند ، بنابراین کلیه ترافیک HTTP / s از مرورگر شما از ابزار عبور می کند. به این ترتیب ، اگر می خواهید هر نوع آزمایش را انجام دهید ، باید مرورگر را پیکربندی کنید تا با آن کار کند.
اولین کاری که شما باید انجام دهید تأیید فعال بودن شنونده پروکسی برنامه است. به سادگی به برگه Proxy بروید و در بخش Proxy Listeners (مرورگرهای پروکسی) نگاهی بیندازید. باید یک جدول در جدول با کادر انتخاب Running را مشاهده کنید. دومین موردی که شما باید انجام دهید پیکربندی مرورگرتان برای استفاده از گوش دهنده پراکسی برنامه به عنوان سرور پروکسی HTTP آن است. سرانجام ، شما باید مرورگر را پیکربندی کنید تا بتوانید بدون مشکل ، درخواستهای HTTP را از طریق برنامه ارسال کنید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار