• ۱۰۵ بازدید
  • اسفند ۱۵, ۱۳۹۸
GetGo Download Manager مدیریت دانلود رایگان

GetGo Download Manager دانلود نرم افزار مدیریت دانلود رایگان گت گو دانلود منیجر در آنی یار. ابزاری که می توانید از آن برای انتقال پرونده ها از هر منبع آنلاین استفاده کنید.

رابط کاربری این نرم افزار شبیه به راه حل های مشابه دیگر است ، بنابراین شما به راحتی راه خود را از طریق آن پیدا خواهید کرد.
در پانل “بارگیری” می توانید بارگیری ، صف ، عدم موفقیت ، متوقف ، در انتظار ، برنامه ریزی شده ، کارهای انجام شده ، دسته ها و تاریخ را مشاهده کنید.
به علاوه ، می توانید اطلاعات مربوط به یک کار خاص را در صفحه “خصوصیات” (به عنوان مثال درصد تکمیل شده ، فهرست خروجی ، دسته ، اولویت ، زمان شروع ، باقی مانده و سپری شده) بررسی کنید ، در حالی که می توانید پیش نمایش پرونده خاص را دریافت کنید.
می توانید با وارد کردن آدرس اینترنتی ، نام فایل و مقصد خروجی ، همراه با رفتار بارگیری ، یک کار جدید بارگیری (شروع دستی ، فوراً ، برنامه ریزی شده) شروع کنید. همچنین می توانید یک دسته را انتخاب کنید ، اولویت ، تعداد تقسیم ، نظر و همچنین اطلاعات ورود کاربر را وارد کنید.
همین روش برای بارگیریهای دسته ای و بارگیری زالو صدق می کند. همچنین می توانید URL ها را وارد و صادر کنید و موضوع رابط را تغییر دهید. در منوی “گزینه ها” ، می توانید برنامه و رفتار بارگیری ، ادغام URL ، اتصال و تنظیمات پروکسی / فایروال ، دسته ها ، برنامه زمانبندی ، گذرواژه‌ها ، صداها و موارد دیگر را پیکربندی کنید.
GetGo Download Manager از مقدار کمی از منابع سیستم استفاده می کند ، از یک فایل راهنمای جامع آنلاین برخوردار می شود و می تواند کارهای سریع بارگیری را سریعتر از سایر ابزارهای مشابه انجام دهد (حداقل هنگام مراجعه به پرونده های بزرگ – به عنوان مثال ۱.۴۴ گیگابایت در حدود ۱۸ دقیقه).
در کل ، این نرم افزار یک مدیر بارگیری عالی است و ما آن را اکیداً به همه کاربران توصیه می کنیم ، به خصوص که در طول آزمایشات ما با مشکلی روبرو نشده ایم.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار