• ۱۴۶ بازدید
  • اسفند ۱۵, ۱۳۹۸
GNS3 نرم افزار شبیه ساز شبکه

GNS3 دانلود نرم افزار اینترنت نرم افزار شبیه ساز شبکه جی ان تری در آنی یار. GNS3 نرم افزاری مفید وکاربردی برای شبیه سازی شبکه می باشد. از انواع مختلفی از روترها و سوئیچ ها پشتیبانی می کند. پس از نصب برنامه ، می توانید شروع به ایجاد پروژه شخصی خود کنید و با کشیدن و رها کردن آنها از پانل دستگاه ها روی قسمت اختصاصی ، اشیاء مورد نیاز خود را اضافه کنید.
در مرحله بعد ، می توانید بین آنها روابط مناسب را برقرار کنید – وقتی می خواهید یک اتصال معیوب ایجاد کنید ، GNS3 یک پیام هشدار دهنده را نشان می دهد تا بتوانید اشتباه خود را اصلاح کنید. به همین دلیل ، شما می توانید اطمینان داشته باشید که توپولوژی مورد نظر شما می تواند در دستگاه های واقعی و بدون هیچ گونه اشکال اعمال شود.
شما می توانید ویژگی های هر یک از اشیاء خود را تنظیم کنید تا به آنها کمک کند الزامات دقیق شما را برآورده کنند ، و با انجام یک شبیه سازی ، پیکربندی را در هر مرحله از راه انجام دهید. شما حتی می توانید نمایشگر را در پنجره اصلی GNS3 با مخفی کردن لایه ها ، برچسب های رابط یا نام های میزبان تنظیم کنید.
به طور خلاصه ، اگر در حال تحصیل در آزمون صدور گواهینامه سیسکو یا جونیپر هستید یا می خواهید یک توپولوژی خاصی را که ایجاد کرده اید آزمایش کنید ، مطمئناً از عملکردهای GNS3 قدردانی خواهید کرد. و از آنجا که این یک نرم افزار رایگان است ، شما فقط می توانید پیش بروید و ویژگی های آن را خودتان کشف کنید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار