• ۱۱۴ بازدید
  • اسفند ۱۵, ۱۳۹۸
HDD Low Level Format Tool – Portable فرمت هارد دیسک بدون بازیابی

HDD Low Level Format Tool دانلود نرم افزار امنیتی فرمت هارد دیسک بدون بازیابی لاو لول فرمت تول در آنی یار. برنامه کاربردی که برای پاک کردن ، قالب بندی و تأیید مجدد درایوهای دیسک سخت است.

این برنامه دارای رابط کاربری بسیار ساده ای است که به راحتی قابل تشخیص است ، با وجود اینکه از نظر زیبایی زیبایی خاصی ندارد.
وقتی برنامه را راه اندازی می کنید ، بدون در نظر گرفتن رابط کاربری آنها (SATA ، IDE یا SCSI) لیستی از تمام درایوهای دیسک متصل به رایانه فراهم می کند. این مدخل ها شامل نوع BUS ، مدل دیسک ، سیستم عامل ، شماره سریال ، LBA (آدرس دهی بلوک منطقی) و ظرفیت کل می باشد.
پس از انتخاب یکی از دستگاه ها ، ممکن است به جلو بروید. برنامه به شما امکان می دهد جزئیات بیشتری را در مورد درایو و همچنین ویژگی های S.M.A.R.T مشاهده کنید. زبانه فرمت سطح پایین شما را قادر می سازد تا فرایند را شروع کنید. در طی این عملیات ، همه داده ها به صورت برگشت ناپذیر از رایانه حذف می شوند.
از طرف دیگر ، ممکن است برنامه فقط یک پاک کردن سریع را انجام دهد ، که فقط پارتیشن ها و MBR را حذف می کند (Master Boot Record – بخش بوت واقع در ابتدای دستگاههای ذخیره سازی جدا شده).
این یک برنامه قابل حمل است ، به این معنی که می توان آن را در یک درایو فلش یا درایوهای خارجی Firewire ذخیره کرد.
در کل ، Portable HDD Low Level Format Tool یک برنامه خوب است که می تواند در هر زمان که بخواهید تمام داده ها را از دیسک های سخت حذف کنید ، مفید واقع شود. کاربران بی تجربه باید تشکر کنند ، به لطف طرح بصری و سادگی کلی برنامه.

 

قابلیت های نرم افزار HDD Low Level Format Tool 4.40:

پشتیبانی از S-ATA(SATA) , IDE(E-IDE) , SCSI , SAS , USB , FIREWIRE
پشتیبانی از درایو های بزرگ (LBA – 48)
پشتیبانی از محصولات سازندگان بزرگی همچون :   Maxtor , Hitachi , Seagate , Samsung , Toshiba Fujitsu , IBM , Western Digital و …
همچنین پشتیبانی از Flash drive  ها (SD , MMS , MemoryStick , Compact Flash) با اسنفاده از رم ریدر
عدم امکان بازیابی اطلاعات
فرمت کردن حافظه های فلش

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار