• ۱۱۱ بازدید
  • اسفند ۱۵, ۱۳۹۸
Unlocker – Portable حذف فایلی که هنگام پاک کردن پیغام خطا میدهد

Unlocker دانلود نرم افزار امنیتی حذف فایلی که هنگام پاک کردن پیغام خطا میدهد آنلوکر در آنی یار. Unlocker ، به شما امکان می دهد تا کنترل پرونده ها و مجوزهای خود را پس بگیرید.

با توجه به بهترین برنامه از این نوع در خارج (قطعاً محبوب ترین) ، Unlocker قادر به از بین بردن فرآیندها ، بارگیری DLL ها ، حذف پرونده های index.dat و همچنین باز کردن ، حذف ، تغییر نام و تغییر پرونده های قفل شده است. حتی نیاز به راه اندازی مجدد
قبل از پیشبرد ، کلمه ای از احتیاط در نظر گرفته شده است: کارآیی این برنامه را دست کم نگیرید. ممکن است کوچک باشد ، اما کاملاً قادر است هم فرایندهای مهم را از بین ببرد و هم فایلهای مهم را از سیستم عامل خود حذف کند.
با این اوصاف ، در مورد عملکرد آن چیز زیادی برای گفتن وجود ندارد. قفل ورزش یک رابط کاربری اساسی و بدون مزخرف است که باید به هر کسی کمک کند تا حداقل و بدون هیچ تلاشی به حداقل ویژگی های حداقل مجموعه خود برسد.
پس از روش نصب معمول و بدون تعجب ، برنامه را راه اندازی کنید و پرونده هایی را که می خواهید قفل آن را از طریق پنجره ساده Explorer مرور کنید ، مرور کنید.
در صورتی که برنامه لیست دستی به اصطلاح فرآیندی که دارای قفلهای فعال مختلف است ، و همچنین وسایل برخورد با آنها را می دهد ، لیستی از کلیه پرونده ها یا پردازش ها را از مکان خاص تهیه می کنید.
اگر به طور اتفاقی ، هیچ دسته قفل پیدا نشده است ، ابزار شما را وادار می کند عملی را که می خواهید در مورد انتخاب شده انجام دهید انتخاب کنید. شما می توانید انتخاب کنید ، یا حذف کنید ، تغییر نام دهید ، تغییر دهید یا اقدامی انجام ندهید ، بسیار ساده توسط همه حسابها.
این برنامه به گونه ای طراحی شده است که اساساً بر روی تمامی نسخه های ویندوز کار می کند و جدیدترین Win 8 ، ۸.۱ و ۱۰ نیز در آن گنجانده شده است. اما کاربرانی که این سیستم ها را اجرا می کنند ممکن است متوجه شوند برنامه قادر به ادغام پوسته نیست و عامل سینی قابل مشاهده در سیستم عامل های قدیمی تر وجود ندارد.از آنجا که ما در این موضوع هستیم ، ما همچنین می خواهیم این نکته را خاطرنشان کنیم که برای استفاده از این ابزار ، ممکن است هم کاربران ویستا و هم ویندوز ۷ نیاز به غیرفعال کردن ویژگی کنترل کاربری حساب کاربری داشته باشند
در صورتی که ویندوز تصمیم بگیرد همه پرونده های سرسخت و مسلط بر روی پرونده های شما باشد ، ارزش آن را ندارد
با در نظر گرفتن همه چیز ، نتیجه گیری کاملاً واضح است: Unlocker یکی از موارد ضروری برای هر کاربر ویندوز در خارج است.

 

قابلیتهای نرم افزار Unlocker 1.9.2:

قابلیت حذف پوشه و فایل ها در صورتی که حذف نمی شوند.
قابلیت تغییر نام پوشه و فایل ها در صورتی که نام آنها تغییر نمی کند.
اضافه شدن آیکون برنامه در لیست کلیک راست موس.
پشتیبانی از زبان های مختلف از جمله زبان فارسی.
اجرای خودکار برنامه در هنگام لوگین ویندوز.
سازگار با ویندوز های مختلف.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار