• ۱۱۸ بازدید
  • اسفند ۱۵, ۱۳۹۸
Wipe Bad Disk پاک سازی کامل اطلاعات شخصی از هارد دیسک

Wipe Bad Disk دانلود نرم افزار امنیتی پاک سازی کامل اطلاعات شخصی از هارد دیسک وایپ بد دیسک در آنی یار. نرم افزار سبک  که هدف کمک به حذف دائمی داده ها بر روی دیسک ها است.
در مقایسه با دیسک سنتی که ممکن است هنگام برخورد با بخش های بد با مشکل روبرو شوند و معمولاً از اطلاعات تعبیه شده در بخش های بد صرف نظر کنید ، Wipe Bad Disk قادر است دیسک شما را کاملاً تمیز کند.
این برنامه به خصوص مفید است اگر دیسک شما خیلی قدیمی است ، بخش های بدی توسعه نیافته اید ، یا نیاز است که آن را به شخص دیگری بفروشید و می خواهید اطلاعات خصوصی خود را از جمله حساب ، رمز عبور ، ایمیل ، عکس ، مالی تهیه کنید. یا داده های تجاری ، با اطمینان از رایانه شما پاک می شود.
این یک طرح تمیز و ساده است که به شما امکان می دهد اکثر عملیات ها را تنها با چند کلیک انجام دهید. همه چیز تا حد امکان ساده و واضح نگه داشته می شود ، بنابراین حتی تازه کارها نیز می توانند با کمترین تلاش بر کل فرآیند تسلط داشته باشند.
Wipe Bad Disk به شما امکان می دهد فرآیند حذف را در انواع دستگاه های ذخیره سازی مانند هارد دیسک ها و دستگاه های USB انجام دهید ، و دستگاهی که می خواهید پاک کنید با هر سیستم پرونده ای مانند FAT ، NTF و موارد دیگر قالب بندی می شود.
شما مجاز به انتخاب دیسک مورد نیاز برای پاک کردن هستید ، ضمن نمایش اطلاعات در مورد تعداد مراحل و گذرها ، و همچنین درجه امنیتی وضعیت را برای انجام کار در کشویی داخلی مشاهده کنید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار