• ۱۲۷ بازدید
  • اسفند ۱۶, ۱۳۹۸
Easy Mp3 Downloader نرم افزار جستجوی موزیک در اینترنت

Easy Mp3 Downloader دانلود نرم افزار جستجوی موزیک در اینترنت ایزی ام پی تری دانلودر در آنی یار.  نرم افزاری کاربردی جهت جستجو موزیک مورد علاقه شما در اینترنت میباشد .

غنی سازی مجموعه موسیقی شما این روزها یک فعالیت مشترک است. بسیاری از کاربران برای پیدا کردن موسیقی مورد نظر خود و بارگیری آن ، سرویس های مختلف آنلاین را امتحان می کنند.
در صورتی که می خواهید از باز کردن پنجره های بی شماری از مرورگر خودداری کنید و فقط وسیله ای را می خواهید که به سرعت آهنگ های مورد نظر خود را بدست آورید ، آسان MP3 Downloader ممکن است کمک بزرگی باشد. این ابزاری است که به شما امکان می دهد یک پایگاه داده گسترده برای فایل های MP3 جستجو کرده و آنها را در پرواز بگیرید.
این برنامه دارای یک رابط کاربر پسند و جذاب است. شما به سادگی نام هنرمند و / یا آهنگ را وارد می کنید ، دکمه جستجو را ضربه می زنید و نتایج نمایش داده شده را بلافاصله مشاهده می کنید
قبل از بارگیری ، می توانید برای پیش نمایش آن ، آهنگ را کلیک کنید ، بنابراین اگر دقیقاً همان چیزی را که به دنبال آن می گردیدید ، می دانید. هنگام بارگیری ، باید نام فایل ، فهرست خروجی ، میزان ارسال بیت و برچسب های ID3 (عنوان ، هنرمند ، آلبوم) را تنظیم کنید.
حتی وقتی یک کار در حال انجام است ، می توانید آهنگ را پیش نمایش کنید (انجام این کار در حالی که به دنبال موسیقی دیگری هستید نیز ممکن است). علاوه بر این ، می توانید همزمان چندین آهنگ را بارگیری کنید و محبوب ترین آهنگ های فعلی را بر اساس طبقه بندی مشاهده کنید.
قابلیت ویرایش برچسب به این معنی است که Easy MP3 Downloader وسیله ای ساده برای ویرایش اطلاعاتی که همراه با آهنگ های موسیقی هستند فراهم می کند. بنابراین ، می توانید عنوان آهنگ ، نام هنرمند و آلبوم را نیز بنویسید.
در طول تست ما ، فقط با یک مشکل واحد مواجه شده ایم. در حالی که ما در حال بارگیری دو فایل MP3 به طور همزمان بودیم ، Easy MP3 Downloader خراب شد. پس از استفاده مجدد از نرم افزار ، هنگامی که سعی کردیم پرونده ای را از لیست بارگیری انتخاب کنیم ، شکست دوم رخ داد.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار