• ۱۱۰ بازدید
  • اسفند ۱۶, ۱۳۹۸
FlareGet نرم افزار مدیریت دانلود ساده و حرفه ای

FlareGet دانلود نرم افزار مدیریت دانلود ساده و حرفه ای فلار گت در آنی یار. نرم افزار دانلود همه کاره که قادر به دانلود فایل ها و ذخیره ویدئویی،موسیقی و …از سایت ها مختلف  با بیشترین سرعت ممکن است.

اگر به طور مرتب چندین فایل را از اینترنت بارگیری کنید ، احتمالاً می خواهید یک راه حل برای سازماندهی محتوای منتقل شده به صورت کارآمد داشته باشید.
خوشبختانه ، امروزه برنامه های متنوعی وجود دارد که می توانند بدون تلاش زیاد ، در مدیریت بارگیری های خود به شما کمک کنند. یکی از این برنامه ها مدیر بارگیری FlareGet است.
این نرم افزار رابط کاربری ساده ای را در اختیار شما قرار می دهد که عملکردهای مختلف بصری را در بر می گیرد و حتی برای کاربران بی تجربه هماهنگی با کنترل های آن را به روشی بی دردسر آسان می کند.
FlareGet Download Manager با دکمه های منو سنتی و نوار ابزار همراه است و اطمینان حاصل می کند که می توانید به عنوان کارآمد و کارآمد به عملکردهای آن دسترسی پیدا کنید.
در صورت لزوم ، این برنامه می تواند با مرورگرهای شما ادغام شود ، به طوری که می تواند بارگیری مستقیم از صفحات وب مورد بازدید را کنترل کند. به این ترتیب ، لازم نیست هر بار که بخواهید چیزی را از اینترنت بازیابی کنید ، لینک های بارگیری را به صورت دستی وارد کنید.
در میان مرورگرهای پشتیبانی شده ، می توانید Firefox ، Chrome ، Opera ، Internet Explorer و Safari را پیدا کنید. این برنامه از شما سؤال می کند که آیا می خواهید عملکردهای آن را با مرورگرهای مختلف هنگام اولین بار راه اندازی کنید. با این وجود ، در صورت عدم انتخاب ، می توانید ادغام مرورگر را از بخش مربوطه از پنجره “تنظیمات” تغییر دهید.
FlareGet Download Manager می تواند به شما کمک کند تا محتوا را از اینترنت بیشتر بازیابی کنید و همچنین با نمایش آنها در پنجره اصلی خود بارگیری های خود را سازماندهی کنید.
با کلیک راست بر روی یک ورودی به شما امکان می دهید پرونده را مستقیماً از برنامه باز کنید ، به فهرست آن بروید ، آن را از لیست یا دیسک خود حذف کنید ، دوباره آن را بارگیری کنید ، URL بارگیری کنید ، مکث کنید ، از سر بگیرید و یا مراحل را لغو کنید و حتی محدودیت سرعت را تعیین کنید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار