• ۱۱۴ بازدید
  • اسفند ۱۶, ۱۳۹۸
Microsoft Edge – Portable مرورگر مایکروسافت اج کرومیوم

Microsoft Edge دانلود نرم افزار مرورگر مایکروسافت اج کرومیوم در آنی یار. مایکروسافت پس از تلاش فراوان مرورگر اج را جایگزین اینترنت اکسپلورر کرد اما با وجود فایرفاکس و گوگل کروم باز هم نتوانست جایی در بین کاربران اینترنت برای خود دست و پا کند.

از زمانی که Mozilla Firefox و به دنبال آن Google Chrome شروع به فریب کاربران از Internet Explorer کرد ، مایکروسافت در تلاش است تا آنها را بازگرداند. در حالی که Edge یک پروژه بلندپروازانه بود ، نتوانست کاربران کافی را برای بازگشت به مرورگر پیش فرض ویندوز ترغیب کند. دلایل این امر متفاوت است ، اما مطمئناً در میان اصلی ترین آنها موتور EdgeHTML است که برای قدرت آن استفاده می شود.
مایکروسافت پس از مدتها تلاش برای کار کردن در کارها ، سرانجام به کار خود ادامه داد و به Chromium و موتور Blink خود تغییر داد. آنها به کاربران اطمینان داده اند که Edge هنوز هم کم و بیش به همان شکل نگاه می کند و عملکرد خواهد کرد ، اما تغییرات اجتناب ناپذیر هستند.
هنگام رمزگذاری یک وب سایت ، توسعه دهندگان باید اطمینان حاصل کنند که در همه مرورگرهای موجود در آنجا یا حداقل عمده آنها کار می کند. موتورهای اصلی که باید از آنها مراقبت کنید Blink Google ، Gecko Mozilla ، WebKit اپل و EdgeHTML مایکروسافت هستند. با وجود دومی در راه خروج ، ایجاد وب سایت های جدید و حفظ سازگاری بسیار ساده تر خواهد بود.
همچنین تغییر برای Blink برای مایکروسافت نیز مزایایی دارد. اجرای استانداردهای جدید وب اکنون ساده تر خواهد بود ، زیرا همه چیز در جدیدترین نسخه Chromium در دسترس خواهد بود ، با فرض اینکه توسط تیم توسعه Edge به روز شده باشد.
بیشتر کاربران Edge هرگز در مورد طراحی بصری مرورگر شکایات زیادی نداشته اند و رابط کاربر همیشه یکی از مناسب ترین موارد آن بوده است. از این رو قابل درک است که مایکروسافت در تلاش است همه چیز را به همان اندازه حفظ کند.
این مرورگر ۱۰۰٪ با همتای EdgeHTML یکسان نخواهد بود ، اما شما قبل از دسترسی به منوهای مختلف خود ، تفاوت های زیادی را متوجه نمی شوید. با این حال ، صفحه تنظیمات با الهام از Chromium جایگزین نوار کناری قدیمی Edge شده است که بسیاری از کاربران آن را به عنوان پیشرفت مشاهده می کنند.
اگر یک منطقه وجود دارد که هنوز نیاز به کار دارد ، شخصی سازی کاربر است. به غیر از فشردن دکمه خانه و نوار علاقه مندی ها ، جدا از قلم های پیش فرض قابل تغییر نیست.
تم تاریک که در ابتدا فقط می توان از لبه فعال شد: // flags page ، اکنون گزینه ای در تنظیمات مرورگر است. Edge می تواند به تنظیمات پیش فرض سیستم بپیوندد یا به شما اجازه دهد هر موضوع مورد نظر خود را انتخاب کنید.
در نگاه اول ، لبه جدید به راحتی اجرا می شود و صفحات به سرعت بارگذاری می شوند ، همانطور که از موتور بسیار محبوب انتظار می رود. اساساً ، دقیقاً مانند Chrome احساس می شود ، که خبر بزرگی برای کاربرانی است که به فکر تعویض مرورگرها هستند.
در حالی که استفاده از RAM بسیار متفاوت است ، به نظر می رسد هنگامی که تعداد زیادی از برگه ها باز هستند ، و اگر فقط یک یا دو در همان زمان فعال هستند ، کمتر از Chrome است. به نظر می رسد که بهتر از نسخه قدیمی EdgeHTML در سراسر صفحه است. با این حال ، به خاطر داشته باشید که استفاده از RAM تحت تأثیر تعدادی از پارامترها قرار گرفته است ، بنابراین نتایج شما ممکن است متفاوت باشد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

Operating System

Windows 7
Windows 8.1
Windows 10

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار