• ۱۳۰ بازدید
  • اسفند ۱۶, ۱۳۹۸
(Xtreme Download Manager (XDM مدیریت دانلود رایگان

(Xtreme Download Manager (XDM دانلود نرم افزار مدیریت دانلود رایگان ایکستریم دانلود منیجر در آنی یار. نرم افزاری پر قدرت و رایگان در زمینه مدیریت دانلود از اینترنت با حداکثر سرعت می باشد.

بارگیری های سنگین بهتر از این است که برای گرفتن مطالب از اینترنت به مرورگر خود تکیه کنند ، چه چیزی با همه خطرات و دلخوری هایی که در معرض آن قرار دارند. مدیران بارگیری باید تمام مشکلات خود را به پایان برسانند و آنها می توانند از سرعت بالایی ، قابلیت پیش نمایش و راحتی کلی اطمینان حاصل کنند.
Xtreme Download Manager قطعه نرم افزاری است که باید تمام این مزایا را در اختیار شما قرار دهد ، به شما کمک می کند تا دوباره روند بارگیری را بدست آورید تا در وقت خود صرفه جویی کنید و دست خود را در پرونده هایی که می خواهید بارگیری کنید بارگیری کنید.
اول از همه ، اجازه دهید نگاهی به رابط کاربری برنامه بیندازیم ، که مینیمالیسم آن مطابق سلیقه است. طراحی خاکستری و سیاه آن با زبانه های مختلف تزئین شده است و به شما امکان می دهد به راحتی به موارد دریافت شده خود دسترسی پیدا کنید. برای شروع کار بارگیری جدید ، باید با کلیک بر روی دکمه + شروع کنید ، زیرا URL به طور خودکار از کلیپ بورد شما دریافت می شود.
نام پرونده برای شفافیت بیشتر نمایش داده می شود ، و انتخاب یک فهرست خروجی مناسب نباید هیچ مشکلی را ایجاد کند. در صورتی که نمی خواهید فوراً پرونده خود را بارگیری کنید ، می توانید مطمئن باشید که یک برنامه ریز یکپارچه باید انعطاف پذیری بیشتری را ارائه دهد ، زیرا این امکان را به شما می دهد تا کارهای تکراری یا بارگیری منحصر به فرد را انجام دهید.
پس از شروع ، بارگیری به طور خودکار با توجه به نوع محتوای آن طبقه بندی می شود ، به این معنی که مرور در اسناد ، فایل های فشرده شده ، موسیقی ، فیلم ها یا برنامه های شما امکان پذیر است. علاوه بر این ، برنامه آیتم های شما را بر اساس این که آیا بارگیری کامل نیست ، گروه بندی می کند.
و این ما را به یکی دیگر از ویژگی های مهم تبدیل می کند ، یعنی این که به شما امکان مکث و از سرگیری بارگیری خود را با استفاده از دکمه های پنجره اصلی می دهید. علاوه بر این ، حذف همه بارگیری ها در لیست با استفاده از این نوار ابزار امکان پذیر است.
نیازی به گفتن نیست ، نرم افزار نرم افزار می تواند بارگیری و ضبط جریان از مرورگر شما را به عهده بگیرد ، مشروط بر اینکه به شما اجازه دهید این کار را با استفاده از ضامن در پنجره اصلی انجام دهید ، اما برای این کار ، نصب افزونه ضروری است.
غیر از این ، شاید بخواهید بدانید که بخش “تنظیمات” درب بسیاری از پیکربندی هایی را که می توانید دست خود را امتحان کنید ، باز می کند و منظور از آن ساده سازی روند بارگیری و افزایش بهره وری است.
برای نامگذاری چند مورد ، می توانید مشخص کنید که آیا برنامه می تواند پرونده های موجود را بازنویسی کند ، اگر یک پنجره پیشرفت بارگیری نمایش داده می شود ، می توانید تعداد بارگیری همزمان را محدود کنید ، یک پوشه خروجی پیش فرض را به همراه یک فهرست راهنما موقت انتخاب کنید ، تنظیمات شبکه را تغییر دهید ، مدیریت کنید اعتبار وب سایت ها ، با اسکن کردن فایلهای بارگیری شده توسط آنتی ویروس و موارد دیگر ، امنیت شما را افزایش می دهد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار