• ۱۰۷ بازدید
  • اسفند ۱۷, ۱۳۹۸
Anvi Smart Defender مکمل آنتی ویروس

Anvi Smart Defender دانلود نرم افزار مکمل آنتی ویروس آنوی اسمارت دیفندر در آنی یار. برنامه آنتی ویروس با کاربرد ساده است که از یک موتور معمولی و پشتیبانی ابری برای حذف پرونده های مخرب و اطمینان از حفاظت از داده ها استفاده می کند. همچنین دارای یک محافظ در زمان واقعی است که برای جلوگیری از عفونت های آینده طراحی شده است.

روش نصب یک کار سریع و آسان است ، زیرا این برنامه اجازه نمی دهد کاربران از اجزای خود امتناع کنند. در رابطه با رابط کاربری ، Anvi Smart Defender به لطف دکمه های بزرگ و مسطح ، جذاب و بصری است. اسکن اولیه توسط این ابزار برای تعیین وضعیت امنیتی فعلی رایانه توصیه می شود.
Anvi Smart Defender روشهای اسکن آشنای ورزشی که می توانند فقط با جستجوی مناطق مهم ویندوز (سرویسهای سیستم ، حافظه ، پسوند مرورگر ، موارد راه اندازی ، سایر مکانهای مهم) ، جستجوی سریع را انجام دهند ، با اضافه کردن دیسک کامل به موارد قبلی که انجام دادید ، جستجوی کامل را انجام می دهید. مناطق یا فقط مکانهای تعریف شده کاربر را از طریق اسکنهای سفارشی تأیید کنید.
پس از اتمام اسکن می توان تنظیم کرد که به طور خودکار پرونده های آلوده یا مشکوک را حذف کرده ، آنها را حذف کرده و بلافاصله رایانه را خاموش کنید و یا در مقابل عملکرد کاربر بایستید (حذف ، اعتماد ، کاری نکنید).
محافظ در زمان واقعی از فایلها ، رجیستری ویندوز ، موارد راه اندازی به همراه مرورگرها ، موارد مربوط به حریم خصوصی مربوط به اینترنت و بارگیری ها مراقبت می کند. هر یک از این مؤلفه ها می توانند با یک کلیک غیرفعال شده و در دفعات بعدی دوباره فعال شوند.
در همین حال ، ماژول ضد هکر ، مناطق مختلف آسیب پذیر مستعد دسترسی غیرمجاز ، مانند گذرواژه‌های ضعیف ، اتصال از راه دور و کمک را ، به همراه فایروال ویندوز ، نظارت می کند. این بخش ها ممکن است از اسکن های فعلی و آینده خارج شوند.

قابلیت های نرم افزار Anvi Smart Defender Pro 2.5.0:

Anvi Smart Defender دارای تکنولوژی محاسبه ابری برای محافظت بیشتر از کامپیوتر است. با آپلود فایل های مشکوک از روشی هوشمند ، می توانید گزارش امنیت ابری را بدست آورید و سریعا خطرات جدید را کشف کنید
اسکن سریع با کمترین استفاده از منابع سیستم : موتور Swordfish این نرم افزار که جدیدا طراحی شده است می تواند تمامی آلودگی های ویروسی عمیق را در کامپیوتر شما اسکن و حذف کند. اینکار هیچ گونه تداخلی با کارآیی کامپیوتر شما ایجاد نمی کند زیرا از کمترین مقدار حافظه سیستم برای آن استفاده خواهد شد
با دانلود جدیدترین پایگاه داده ها روی سیستم ،شما می توانید از امنیت کامپیوتر خود در برابر جدیدترین خطرات مطمئن باشید
امنیت لحظه ای : Anvi Smart Defender از کامپیوتر شما توسط عملکردهای مختلفی محافظت می کند. این عملکردها شامل بخش محافظ حریم شخصی، محافظ Startup، امنیت رفتار فایل ها، امنیت پردازش ها و امنیت فایل ها می باشد که همگی کاملا رایگان بوده و دارای کارآیی بسیار بالا می باشند. با استفاده از قابلیت امنیت لحظه ای این نرم افزار می توانید بدون نگرانی از خطرات آنلاین به مرور اینترنت بپردازید
با کلیک بر روی دکمه Care Now ، Anvi Smart Defender سیستم شما را اسکن کرده و مشکلات آن را به صورت خودکار رفع می کند تا سرعت سیستم شما افزایش یابد
سازگار با انواع آنتی ویروس ها و همکاری با آنها به عنوان نرم افزار جانبی برای ایجاد امنیت بیشتر

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار