• ۱۲۳ بازدید
  • اسفند ۱۷, ۱۳۹۸
AVG Rescue CD دیسک نجات AVG

AVG Rescue CD دانلود نرم افزار دیسک نجات AVG آ وی جی رسکور سی دی در آنی یار. در میان نسخه های رایگان، آنتی ویروس های Avast، Microsoft ،Avira و AVG جزو بهترین ها هستند.

همه می دانند عواقب خرابی رایانه یا عفونت ویروس ، همراه با ساعت تلف شده در تلاش برای بازیابی پرونده های گمشده یا بازیابی محتوای اسناد آسیب دیده. AVG Rescue CD در این موارد می تواند بسیار مفید باشد ، زیرا ابزار مناسبی را برای بازیابی پوشه های شما فراهم می کند.
بسته به نوع نیاز شما می توانید بسته به نوع رسانه ای که می خواهید از آن استفاده کنید ، نسخه مخصوص CD یا یک USB را بارگیری کنید. در اصل ، اگر می خواهید برنامه دیسک را بسوزانید ، باید فایل ISO را بارگیری کنید ، در حالی که اجرای آن از یک درایو فلش قابل راه اندازی به پرونده های بایگانی نیاز دارد.
پس از اینکه CDG Rescue AVG را در رسانه انتخاب کرده اید ، کپی کرده یا کپی کرده اید ، می توانید مستقیماً کامپیوتر را به منوی اصلی AVG بوت کنید که به شما امکان می دهد کامپیوتر را برای ویروس ها اسکن کنید یا آخرین نتایج اسکن را تجزیه و تحلیل کنید.
علاوه بر این ، می توانید شبکه را پیکربندی کنید ، بازرسی از طاق ویروس یا مجدداً نصب مجدد حجم ویندوز و همچنین راه اندازی مجدد یا خاموش کردن رایانه را انجام دهید.
اگر برای رفع مشکلات شناخته شده باید اسکریپت های موجود را اجرا کنید ، می توانید لیست را بروزرسانی کنید ، یک اسکریپت خاص را با توجه به عددی که از Tech پشتیبانی دریافت کرده اید ، راه اندازی کنید ، یا می توانید برخی از مشکلات ناشی از تشخیص های مثبت کاذب را تعمیر کنید.
یکی دیگر از مزایای استفاده از AVG Rescue CD این است که دسترسی به چندین ابزار لینوکس را برای مدیریت کامپیوتر آلوده مانند ابزار پینگ ، کاوشگر فایل ، ویرایشگر اختصاصی رجیستری ویندوز و مؤلفه بازیابی اطلاعات دیسک فراهم می کند. علاوه بر این ، می توانید S.M.A.R.T. را نیز اجرا کنید. روی دیسک های خود تست کنید
به عنوان یک نتیجه ، لازم به ذکر است که سی دی AVG Rescue به بهترین وجه توسط متخصصان رایانه استفاده می شود ، زیرا به برخی مهارت های پیشرفته رایانه شخصی برای حذف موثر عفونت ها و بازیابی پرونده ها نیاز دارد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار