• ۱۱۸ بازدید
  • اسفند ۱۷, ۱۳۹۸
Dr.Web CureIt پاکسازی ویندوز

Dr.Web CureIt دانلود نرم افزار پاکسازی ویندوز دکتر وب کور آی تی در آنی یار. ابزاری ساده ، کاربردی و قابل اعتماد برای حذف بدافزار است که به طور شگفت آور در کار خود قدرتمند است.

این نرم افزار با هدف انجام اسکن های درخواستی برای از بین بردن ویروس ها ، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم ، جاسوسی و جاسوسی ، از محافظت شبانه روزی رایانه شخصی اطمینان ندارد. در عوض ، با جفت شدن آن با محافظ در زمان واقعی یک محصول دیگر Av ، می تواند به عنوان سپر ثانویه در برابر تهدیدات الکترونیکی اجرا شود ، زیرا هیچ مشاجره نرم افزاری منجر به مشکلات ثبات سیستم عامل نخواهد شد.
از آنجا که هیچ راه اندازی وجود ندارد ، دو راه برای مقابله با Dr.WEB CureIt وجود دارد! می توان آن را در هر قسمت از هارد دیسک ذخیره کرد و یا بر روی یک قلم درایو ذخیره کرد تا مستقیماً بدون سایر نصب کننده ، چک های منظم را بر روی رایانه های شخصی دیگر انجام دهد. علاوه بر این ، برنامه تنظیمات رجیستری ویندوز را تغییر نمی دهد.
فقط یک نوع اسکنر با تنظیمات از پیش تعریف شده ارائه شده توسط Dr.WEB CureIt! یعنی حالت اکسپرس که در مکانهای محبوب برای نفوذ به بدافزارها مانند فهرست ویندوز به نظر می رسد. ممکن است کاربران هنگام مراجعه به مکانهای هدف و انواع شیء ، رفتار اسکن را شخصی سازی کنند (به عنوان مثال بخش های بوت همه دیسک ها ، راکیت ها ، پرونده های موقتی ، نقاط بازیابی سیستم).
برای هر نوع تهدید ، برنامه می تواند حرکتی را که توسط کاربر تعریف می شود ، انجام دهد مانند تلاش برای رفع عفونت یا انتقال سریع آنها به قرنطینه. ایجاد استثنائات ، شامل بایگانی ، ایمیل و بسته های نصب در اسکن ، مدیریت قرنطینه ، بررسی اطلاعات ورود به سیستم و نشان دادن سطح ورود به سیستم (جزئیات اسکن برای پیگیری) و موارد دیگر.
آخرین آزمایشات ما نشان داده اند که Dr.WEB CureIt! نسبت به شناسایی ویروس بسیار عالی است در حالی که یک ردپای کوچک روی منابع سیستم می گذارد. ممکن است به پایان برسد اسکن زمان بسیار طولانی طول بکشد ، به استثنای پیکربندی اسکن و عوامل اندازه دیسک. با این وجود ، کاربران معمولی و پیشرفته به طور یکسان ممکن است به Dr.WEB CureIt متوسل شوند! برای اسکن های مکرر بدافزار در کنار یک محافظ اولیه در زمان واقعی ، به منظور اطمینان از حداکثر محافظت از کامپیوتر در برابر تهدیدات وب.

قابلیت های نرم افزار Dr.Web CureIt 10.0 Date 2019-10-13:

کرم های اینترنتی
ایمیل های ویروسی
ویروس ها
تروجان ها
فایل های آلوده به ویروس
کد های مخفی ویروس ها
ماکرو ویروس ها
جاسوس افزارها
کی لاگرها
ابزارهای تبلیغاتی مزاحم
اسکریپت های آلوده
ابزار های هک و …

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار