• ۱۳۴ بازدید
  • اسفند ۱۷, ۱۳۹۸
Elecard AVC HD Player پلیر ویدئوهای HD

Elecard AVC HD Player دانلود نرم افزار پلیر ویدئوهای HD الکارد آ وی سی اچ دی پلیر در آنی یار. مجموعه ای از برنامه های کاربردی که به ویرایش ، پخش و رمزگذاری جریان های ویدیویی HD اختصاص داده شده است.

برنامه های کاربردی یک رابط گرافیکی واقعا بصری و دارای بسیاری از ابزارها و ویژگی های خوب در دسترس است. این برنامه با سه برنامه مجزا ارائه شده است که می توانید از آنها برای ویرایش ، پخش و رمزگذاری جریان های ویدیویی HD استفاده کنید.
Elecard AVC HD Player یک پخش کننده نرم افزاری با زمان واقعی است ، با وضوح بالا ، رمزگشایی با کیفیت کامل جریان های AVCHD ، MPEG-1 ، MPEG-2 ، MPEG-4 SP / ASP و AVC / H.264. رمزگذارهای داخلی سازگار DirectShow ، Elecard AVC HD Player را قادر می سازد تعدادی از قالب های چندرسانه ای رایج مانند AVI ، WAV ، MP3 و MOV را بازی کند.
مجهز به رمزگشای تصویری AVC ، MPEG-2 و MPEG-4 و همچنین demultiplexer MP4 و MPEG است. همچنین دارای یک رمزگذار صوتی AAC و LATM و همچنین فیلتر سینک و منبع خالص RTSP است. این بازی از کلیه قالبهای چندرسانه ای مشهور و گسترده (AVI ، WAV ، MOV و غیره) پخش می کند.
این برنامه با یک برش و ذخیره فایل در قالب های MPEG-2 و MP4 و همچنین امکان انتخاب جریان های ابتدایی برای ذخیره در فایل پس از پیرایش فراهم می شود. این ویژگی دارای ویژگی هایی است که امکان ردیابی تغییرات وضوح تصویری و تنظیم متناسب با اندازه پنجره ویدیو را فراهم می آورد.
استودیو Elecard Converter برای تبدیل حرفه ای پرونده های رسانه ای با سرعت بالا و با کیفیت بالا در نظر گرفته شده است.
این برنامه داده های ویدئویی را به قالب های MPEG-1 ، MPEG-2 ، MPEG-4 ASP ، AVC / H.264 (MPEG-4 Part 10) ، DV25 ، AVI Uncompressed و AVI HuffYUV تبدیل می کند. داده های صوتی به فرمت های MPEG-1/2 Audio Layer I / II ، AAC و WAV تبدیل می شوند.
Elecard AVC HD Player 5.8.121004 برنامه ای است که به صاحبان دوربین های فیلمبرداری دیجیتال AVCHD اختصاص داده شده است. این برنامه امکان ویرایش ساده و سریع محتوای ویدیوی ارسال شده با فرمت AVCHD را فراهم می کند. این برنامه ویژگی های مختلفی از جمله ، ادغام و پیرایش کلیپ های ویدیویی را بدون نیاز به رمزگذاری آنها فراهم می کند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار