• ۱۲۶ بازدید
  • اسفند ۱۷, ۱۳۹۸
Pale Moon – Portable مرورگر سریع و قدرتمند

Pale Moon دانلود نرم افزار مرورگر سریع و قدرتمند پال مون در آنی یار. Pale Moon یک مرورگر وب منبع باز مبتنی بر Firefox است که هدف آن ارائه یک تجربه مرور سریع و کاربر پسند است.

این برنامه تقریباً از همه افزونه ها و مضامین Firefox پشتیبانی می کند ، اما برخی از ویژگی های موجود در Firefox در Pale Moon غیرفعال شده اند تا بتوانند سرعت مرور و کاهش مصرف منابع ، یعنی دسترسی و کنترل والدین را افزایش دهند.
هنگام اجرای اولین بار ، این ابزار به شما امکان می دهد گزینه های ، نشانک ها ، تاریخچه ، گذرواژه‌ها و سایر جزئیات را از Internet Explorer یا Chrome وارد کنید.
رابط پیل ماه شبیه به تصویب شده توسط Firefox قبل از تغییر چهره اصلی استرالیایی است. این عناصر آشنا را حفظ می کند و ممکن است برای آن دسته از کاربرانی که نمی توانند با رابط کاملاً طراحی مجدد شده توسط Firefox با نسخه ۲۹ استرالیایی پیاده سازی شوند ، جایگزین مناسبی باشد.
به شما آزادی پنهان یا آشکار کردن نوار منو ، نوار ابزار ناوبری ، نوار ابزار نشانه گذاری و نوار وضعیت داده می شود و یا همه آنها را برای یک تجربه مرور پاک تر پنهان می کنید. به علاوه ، با کشیدن آنها به نوار ابزار ، می توانید موارد را اضافه یا حذف کنید.
مرورگر وب شما را قادر می سازد با چندین زبانه کار کنید ، گزینه های دلخواه خود را پین کنید ، همچنین نوار وضعیت را شخصی سازی کنید. نوار برگه در UI دقیقاً زیر نوار ابزار دیگر گنجانده شده است ، جنبه طراحی که توسط Firefox و Chrome حفظ نشده است.
چندین ویژگی قدرتمند برای ارائه یک تجربه مرور دلپذیر و ایمن در بسته موجود است. شما می توانید با استفاده از حالت خصوصی در اینترنت حرکت کنید که هنگام بسته شدن جلسه فعلی ، تمام ردپاهای باقیمانده را به طور خودکار حذف می کند.
از این گذشته ، می توانید نمای تمام صفحه را فعال کنید ، بوکمارک ایجاد کنید ، تاریخچه را با تمام وب سایت های قابل دسترسی بررسی کنید ، افزونه هایی را نصب کنید ، موتور جستجوی پیش فرض را تغییر دهید (DuckDuckGo که سیاست حفظ حریم خصوصی بدون ردیابی را اتخاذ می کند) ، و پنجره های بازشو را مسدود کنید.
ماندگار اما مهم نیست ، می توانید تاریخ اخیر خود را پاک کنید ، کوکی های جداگانه را حذف کنید ، داده ها را همگام سازی کنید تا بتوانید به سابقه ، نشانک ها ، کلمه عبور ها و برگه های باز شده در همه دستگاه های خود دسترسی پیدا کنید ، همچنین با یک مدیر بارگیری کار کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

Minimum System Requirements

Windows Vista*/Windows 7/8/10/Server 2008 or later
Windows Platform Update (Vista/7) strongly recommended
A processor with SSE2 instruction support
256 MB of free RAM (512 MB or more recommended)
At least 150 MB of free (uncompressed) disk space

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار