• ۱۲۲ بازدید
  • اسفند ۱۷, ۱۳۹۸
Quick Heal Total Security بسته امنیتی کوییک هیل

Quick Heal Total Security دانلود نرم افزار بسته امنیتی کوییک هیل توتال سکوریتی در آنی یار. یکی از قدرتمندترین آنتی ویروس ها و با استفاده از تکنولوژی های منحصر به فرد از لپ تاب و رایانه های شخصی شما محافظت میکند.

به عنوان یک برنامه جامع ضد بدافزار برای دفاع از رایانه در برابر ویروس ها ، کرم ها ، تروجان ها ، نرم افزارهای جاسوسی ، نرم افزارهای تبلیغاتی مزاحم و سایر انواع حملات آنلاین ساخته شده ، Quick Heal Total Security حاوی یک محافظ در زمان واقعی است و بخشی از مجموعه امنیتی سه عطر است – آنتی ویروس نرم افزار ، امنیت اینترنت و امنیت کامل؛ همانطور که از نام آن پیداست ، این نسخه بیشترین ویژگی را دارد.
نصب برنامه کاری سریع و آسان است ، زیرا از کاربران خواسته نمی شود هیچ مؤلفه ای را حذف کنند. شایان ذکر است که Quick Heal به یک فایروال شخصی مجهز شده است که بی صدا در پس زمینه اجرا می شود. اگرچه در تنظیمات ذکر نشده است ، اما پس از نصب به طور خودکار روشن می شود. مشکل این است که ویندوز فایروال فعال است و باید آن را غیرفعال کرد تا از درگیری هایی که به احتمال زیاد منجر به ایجاد ثبات در سیستم می شوند جلوگیری شود.
از نظر رابط کاربری ، Quick Heal در یک پنجره دلپذیر و بصری پیچیده شده است که دسترسی سریع به اجزای اصلی آن را تسهیل می کند. اکثر آنها را می توان با یک کلیک فعال و غیرفعال کرد.
اسکن کامل سیستم ، تمام دیسک سخت را برای چرخش در می آورد تا بتواند آن را برای هرگونه فعالیت مشکوک بررسی کند ، Custom Scan (اسکن سفارشی) به کاربران امکان می دهد مناطق دقیق را برای در نظر گرفتن انتخاب کنند ، در حالی که حافظه اسکن فقط به فرآیندهای فعال و خدمات نگاه می کند (بسته به سرعت یا کامل) در ترجیح کاربر). اسکن بوت زمان بررسی در ورودی های autostart در بوت سیستم را انجام می دهد و سرانجام ، Mobile Scan جستجوهای بدافزار را در دستگاه های تلفن همراه متصل به رایانه شخصی انجام می دهد.
قبل از اقدام ، پیکربندی پیش فرض اسکنر می تواند تغییر کند وقتی پرونده های اجرایی ، بایگانی شده و بسته بندی شده ، صندوق های پستی از سرویس گیرنده ایمیل ، پسوند فایل های ضد اسپم ، اقدام در مورد شناسایی تهدید ، محرومیت ها ، برنامه های اسکن ، قرنطینه و پشتیبان گیری از پرونده ها قبل از اقدام انجام شود. ممکن است تنظیمات به طور پیش فرض بازیابی شوند.
تنظیمات اضافی حول محور نگهبان در زمان واقعی ، فناوری DNAScan (کمک ابری) ، سطح تشخیص رفتار و ارسال پرونده های مشکوک به آزمایشگاه های توسعه دهنده برای بررسی دقیق تر می چرخند.
همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، Total Security فایروال خود را در برابر حملات شبکه ای دارد. همچنین می تواند دسترسی به وب سایت های فیشینگ و کلاهبرداری ، دفاع از رایانه در برابر نرم افزارهای جاسوسی ، نرم افزارهای تبلیغاتی مزاحم ، keyloggers و ریسک نرم افزار ، جلوگیری از حداکثر محافظت در هنگام گشت و گذار در وب را با محدود کردن کلیه فعالیت ها در یک جعبه مرورگر مرورگر ، و همچنین محدود کردن دسترسی به وب سایت های خاص و برنامه ریزی دسترسی به اینترنت برای کودکان از طریق ماژول کنترل والدین.
PC Tuner یک بخش جداگانه از کل بسته بندی است که با تمیز کردن دیسک ، رجیستری و مرورگرها و همچنین پیش فرض کردن رجیستری ، امکان تنظیم سرعت ویندوز و افزایش سطح عملکرد آن را به کاربران می دهد. این برنامه شامل یک برنامه ریز وظیفه و گزینه های مختلف سفارشی سازی مربوط به هر مؤلفه است ، علاوه بر گزارش ها ، تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی ، به علاوه ابزارهای اضافی اختصاص یافته برای یافتن پرونده های تکراری ، حذف ایمن داده ها ، مدیریت ورودی های autostart و بهینه سازی خدمات.
Quick Heal Total Security نتایج بسیار خوبی را در ارزیابی ما از نظر نسبت تشخیص ویروس ، سرعت اسکن و مصرف رم (استفاده از CPU متوسط) به اثبات رسانده است. مطمئناً با بسیاری از ویژگی ها پر شده است تا نیاز کاربرانی را که به دنبال راه های ضروری و متناوب برای اطمینان از محافظت دستگاه در برابر تروجان هستند ، برآورده سازد. افرادی که به دنبال ویژگی های کمتری هستند ممکن است به نسخه های کمتر ذکر شده Quick Quick Heal Total Security متوسل شوند. امضاهای ویروس را می توان به صورت دستی با پایگاه داده Quick Heal Virus به روز کرد.

Core Protection    

Silent Firewall and IDS/IPS, AntiRootkit, AntiMalware, AntiSpyware, AntiVirus حفاظت کاملی را برای کامپیوتر شما در سطوح مختلف تضمین کرده است.
Antivirus – اسکن و حذف ویروس‌ها(viruses)، کرم‌ها(worms) و تروجان‌ها(trojans) و تهدیدات مخرب دیگر که ممکن است بصورت مخفیانه به سیستم شما از طریق درایوهای قابل جابجایی، الصاق‌های(attachments) ایمیل و دانلودهای اینترنتی وارد شوند.
AntiSpyware – شناسایی و پاکسازی جاسوس‌افزارها و مسدودسازی فعالیتهای سارقان اطلاعات خصوصی بصورت خودکار
AntiMalware – اسکن فوق العاده سریع رجیستری، فایلها و فولدرها از مخربها(Malware) و پاکسازی جامع جاسوس‌افزارها(Spyware)، تبلغ‌افزارها(Adware)، نرم‌افزارها کلاهبرداری و سارق(Roguewares)، شماره گیرنده‌ها(Dialer)، ریسک‌افزارها(Riskware) و بسیاری دیگر که پتانسیل خطر در سیستم شما را دارند.
Anti-Rootkit – شناسایی و پاکسازی Rootkitها(روتکیتها) بطور پیشگیرانه از طریق انجام اسکن عمیق سیستم
Firewall Protection – کار به صورت سایلنت در پس‌زمینه و تحت نظر داشتن کلیه‌ی فعالیت‌های شبکه‌ای از نظر وجود ویروس‌ها، جاسوس‌افزارها و سایر عوامل مخرب .
فایروال کوییک‌هیل از سیستم شناسایی نفوذ (IDS) برای شناسایی فعالیت‌های آسیب‌رسان شبکه و سیستم پیشگیری از نفوذ (IPS) برای جلوگیری از فعالیت‌های مخرب شبکه‌ای بهره می‌برد.
Self Protection – محافظت فایل‌ها ، پوشه‌ها، تنظیمات و ورودی های رجیستری Quick Heal از دستکاری در برابر تهدیدات مخرب .

Web Security    

محافظ امنیتی مبتنی بر تکنولوژی ابری بلادرنگ (Real time cloud security protection) دسترسی به وب سایت های آلوده به بدافزار، فیشینگ و کلاهبردارانه را مسدود می کند.همچنین از تهدید های منتقل شده از طریق کدهای مخرب سایت میزبان وب(Host) در طی گشت و گذار اینترنتی شما جلوگیری می‌نماید.
Browsing Protection – محافظت از کامپیوتر شما در برابر تهدیدات وب سایت های مخرب .
AntiPhishing – همه سایتهایی را که به آن وارد می‌شوید را از لحاظ فعالیت‌های کلاهبردارانه به‌صورت خودکار اسکن می‌کند و شما را در برابر هر حمله فیشینگ در پیمایش سایتهای اینترنتی محافظت می‌کند.
ویژگی محافظت zero-time (زمان-صفر) از وب‌سایت‌های آلوده و بدافزارهایی که از راه وب‌سایت‌های مخرب می‌توانند موجب آلودگی سیستم‌ شوند، جلوگیری می‌کند.

Sandbox    

اجرای سندباکس در مرورگر وب شما، یک تجربه گشت و گذار بدون وقفه و امن را به شما ارائه می‌دهد . این ویژگی مانند یک صفحه بین سیستم عامل کامپیوتر و تهدیدات مخرب عمل کرده و سطح حملات را محدود می‌نماید.

Self Protection    

کوییک هیل از فایلها، پوشه ها، پیکربندیها و ورودی‌های رجیستری در برابر دستکاری شدن توسط تهدید های مخرب و برنامه های کاربردی فاسد حفاظت می‌کند.

Email Security    

تکنولوژی ابر مبتنی بر امنیت ایمیل از رسیدن ایمیل های اسپم، فیشینگ و آلوده به صندوق پستی شما جلوگیری می‌کند.
AntiSpam – محافظت از کامپیوتر شما در برابر تهدیدات وب سایت های مخرب .
ویژگی Uses live, در تکنولوژی ابر (cloud-based) فایل های مشکوک را بررسی و قبل از اجرای نرم‌افزارهای مخرب جلوی آنها را می گیرد.

Parental Control    

با این ابزار می‌توانید استفاده از اینترنت را برای فرزندان خود زمانبندی ، کنترل و نظارت نمایید. پیکربندی مدیریت خانواده (Parental Control) بر اساس حساب کاربری و به صورت کاملاً مجزا قابل تعریف می‌باشد.
امنیت پیشرفته بر اساس گروه‌های وب‌سایت محدود و از پیش‌تعریف شده یا وب‌سایت‌های تعریف شده توسط کاربر. امکان پیکربندی و غیرفعال کردن گروه‌های وب‌سایت‌ها (مانند غیراخلاقی، جرم و خشونت، اعتیاد، بازی و غیره). مناسب برای والدینی که می‌خواهند مطمئن شوند فرزندانشان از انواع سایت‌های اینترنتی مفید استفاده می‌کنند و در معرض سایت‌های مضر یا نامناسب برای کودکان قرار نمی‌گیرند.
امکان دسترسی به وب‌سایت موجود در گروه‌ مسدود شده، با افزودن آن در لیست استثناء (Exclusion List). وب‌سایت‌های متعلق به گروه وب‌سایت‌های مسدود شده می‌توانند در لیست استثناء افزوده شوند. به عنوان مثال: اگر گروه‌های شبکه‌های اجتماعی و چت مسدود شده باشد، می‌توان با افزودن Facebook در بخش Exclude به آن سایت دسترسی داشت.
زمانبندی دسترسی به اینترنت – امکان کنترل فعالیت‌های اینترنتی و نحوه‌ی استفاده از آن با پیکربندی زمانبندی دسترسی به اینترنت. این گزینه به شما اجازه می‌دهد تا زمان استفاده از اینترنت را برای کودکان خود مدیریت کنید. اگر زمان استفاده از اینترنت تنها در ساعات بین ۷:۰۰ تا ۸:۰۰ عصر هر روزه زمانبندی شود، آنگاه فرزند شما تنها در زمان یادشده امکان استفاده از اینترنت را خواهد داشت.
محدودیت دسترسی (Restrict access) به وب‌سایت خاص که به نظر شما نامناسب است. گزینه محدودیت دسترسی به وب‌سایت خاص که جزء ویژگی‌های مدیریت خانواده (Parental Control) دسترسی به وب‌سایت نامناسب برای کودکان را مسدود می‌سازد.
افزایش بهره‌وری کسب و کار – داشتن بهره‌وری بالاتر با شناسایی و مدیریت استفاده‌های نامناسب آنلاین، از قبیل امور غیر کاری مانند چت آنلاین. امکان سفارشی سازی با انتخاب محتویات دلخواه جهت مسدود کردن. تالیف ویژگی کار کردن به عنوان یک ابزار مهم مدیریت زمان.

Data Theft Protection    

جلوگیری از کپی غیر مجاز داده ها با استفاده از مسدودکردن درایوهای فلش.
جلوگیری از کپی غیر مجاز اطلاعات محرمانه و یا داده‌های حساس کامپیوتر شما. مانع دسترسی از سیستم شما به دستگاههای ذخیره سازی USB (مثل درایوهای قلمی، رایترها، دیسکهای فلش، مموری، یا دیگر ابزارهای ذخیره‌سازی)و همینطور برعکس می‌شود. بنابراین داده ها را نه می توان به درایوهای قابل جابجایی کپی و نه آن را از دستگاه های ذخیره‌سازی خارجی به سیستم خود کپی کرد.

Privacy Protection    

حذف کامل و مطمئن فایل‌های اطلاعات حساس جهت جلوگیری از بازیابی آنها به وسیله هرگونه ابزار بازیابی
به طور دائم فایلها را از هارد درایو پاک می کند و مانند روش پاک کردن نرمال، آنرا غیر بازیافتنی می سازد.

PC2Mobile Scan    

اسکن و پاک سازی تلفن همراه، تلفنهای هوشمند و PDA از طریق کامپیوتر شما.
اسکن، شناسایی و حذف ویروس ها، جاسوس‌افزارها(spywares)و مخربها (Malware)های دیگر موجود در تلفن همراه.
اسکن و پاکسازی گوشی های موبایل،تلفن های هوشمند و PDA های همراه شما از طریق رایانه با استفاده از کابل USB یا بلوتوث .
گوشی های جدید تلفن همراه به طور منظم پشتیبانی می‌شوند. برای دیدن فهرست کاملی از تمام مدل‌های تلفن پشتیبانی‌شده لطفاً از http://www.quickheal.co.in/pc2mobile.asp دیدن فرمایید.

PCTuner    

سرعت عملکرد کامپیوتر شما با تنظیم استارت‌آپ برنامه های کاربردی، خدماتی و پاکسازی رجیستری و فایل های ناخواسته.
Disk Cleanup – شما فولدر جدیدی ایجاد کردید اما فراموش کردید فایلها را به این فولدر اضافه کنید. یا شورت کاتی را در مکانی ایجاد کردید و پس از چند روز آن مکان را پاک کردید اما شورت کات را نه. شما در شبکه برای مدتی گشت زنی کردید و فایلهای تمپورری (موقتی) در فولدر مربوطه انباشته شد. همه این فایلها نا معتبر یا بی ارزشند و هارد شما را آشفته می سازند و بر عملکرد سیستم تاثیر منفی می گذارند. با ویژگی Disk Cleanup شما می توانید این آشفتگی را به فضای خالی دیسک ببرید که برای کاربردهای دیگر یا بهبود عملکرد سیستم مورد استفاده قرار می گیرد.
Registry Cleanup –  ورودی های نامعتبر و ناخواسته را از Registry سیستم پاک می کند و عملکرد سیستم را افزایش می دهد.
Duplicate File Finder –  فایلهای دو نسخه ای را از فهرست فایلهای از پیش تعریف شده حذف می کند و این کار را از طریق جستجوی فایلهای دو نسخه ای در کامپیوتر شما انجام می دهد. این ویژگی فضای دیسک را با حذف فایلهای زاید مورد محافظت قرار می دهد.
Defragmenter –  این ویژگی ، page-files و تجمع رجیستری را که مورد استفاده قرار می گیرد یکپارچه می سازد تا عملکرد سیستم را بهبود بخشد.
آثار ردیابی تاریخچه اینترنت (History) و لیست استفاده اخیر برنامه‌های مختلف را حذف می‌کند. به صورت مطمئن تاریخچه (History)، حافظه نهان (caseh)، فرم‌های خودکار-تکمیل شوند (auto-complete forms) و پسوردهای ذخیره شده را حذف می‌کند و از نقض حریم خصوصی کاربران جلوگیری می‌کند. همچنین آثار ردیابی برنامه‌های کاربردی پر استفاده مانند آفیس ، مدیا پلیر ، WinZip، و غیره را پاکسازی می‌کند.

Flash Drive Protection    

ابزارهای ذخیره سازی خارجی را به صورت خودکار اسکن می‌کند. از درایوهای USB در برابر آلودگی‌های تروجان Autorun محافظت می‌کند.

Entertainment Mode    

کوییک هیل در کلیه‌ی نسخه‌های خود به کاربران اجازه می دهد تا تماشای سخنرانی‌ها ، شرکت در ویدئو کنفرانس، انجام معاملات سهام و غیره را بدون وقفه و بدون و کاهش لود سیستم انجام دهند. همه این موارد بدون کاهش امنیت کامپیوتر انجام می‌شود.

مزایا دیگر  :

Emergency Disk –  ایجاد دیسک اورژانسی قابل بوت(Emergency Disk) برای کامپیوترهای به شدت آلوده شده به ویروس، جهت اسکن و پاک سازی تمام درایو از جمله پارتیشن های NTFS.

Boot Time Scan – امکان فعال کردن اسکن زمان بوت (Boot Time Scanning) ،جهت اسکن و پاکسازی همه درایوها در زمان بوت قبل از اینکه ویندوز به صورت کامل بارگذاری گردد . این ویژگی پیشرفته در شناسایی و نابودسازی ، روتکیت‌های زیرک (cunning rootkits)، جاسوس‌افزارها(spywares)، تروجانهایی با اهداف خاص و وقایع‌نگارهای مخفی(loggers) به شما کمک خواهد کرد.

نکات برجسته    

کوییک‌هیل توتال سکیوریتی برنده جوایز بین‌المللی، یکی از بهترین مجموعه‌های جامع امنیتی می‌باشد که با فراهم آوردن همه امکانات امنیتی در یک بسته حفاظت کاملی را برای کامپیوتر ارائه می‌کند.
مطمئن‌ترین حفاظت در برابر آخرین ویروس‌ها به تائید موسسات معتبر Check Mark و VB100%
ارائه محافظت وب مبتنی بر تکنولوژی ابری
اطمینان از محافظت کامل در برابر همه ویروس‌های منتشر شده در “In-The-Wild”
شناسایی و حذف بالقوه برنامه‌های ناخواسته (PUAs).
مسدود کردن دستگاه های USB جهت عدم دسترسی به اطلاعات محرمانه
تضمین محافظت آپدیت‌ها، بدون کمترین بار بر روی سیستم

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

Supported Operating Systems

Windows XP, Vista, Windows 7, 8, 8.1, 10 (32-bit, 64-bit)
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار