• ۱۱۹ بازدید
  • اسفند ۱۷, ۱۳۹۸
SlimJet – Portable مرورگر سریع و امن بر پایه کروم

SlimJet دانلود نرم افزار مرورگر سریع و امن بر پایه کروم اسلیم جت در آنی یار. SlimJet یک مرورگر وب انعطاف پذیر و قدرتمند طراحی شده توسط موتور Blink است.

برای مرور اینترنت بدون مشکل ، به یک مرورگر وب معتبری نیاز دارید که می تواند به شما در دسترسی به هر وب سایت کمک کند یا محتوا را که دوست دارید بارگیری کنید. Slimjet چنین برنامه ای است که به شما امکان می دهد بدون هیچ تلاشی در اینترنت گشت و گذار کنید.
با کمک برنامه می توانید هر زمان که خواستید اینترنت را مرور کنید. شما می توانید به هر یک از وب سایت های مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنید یا پرونده های مورد علاقه خود را با سهولت بارگیری کنید. این برنامه همچنین می تواند به شما در مرور سریعتر و امن تر اینترنت کمک کند ، یا اقدامات مختلفی را آسانتر انجام دهد مانند بارگذاری پرونده.
علاوه بر این ، می توانید از برنامه برای بارگیری فیلم ها یا فایل های MP3 از YouTube ، به سادگی با استفاده از لینک آنها استفاده کنید. به این ترتیب ، می توانید به فایلهای خاصی دسترسی پیدا کنید که به طور معمول نیاز به نرم افزار تخصصی دارند.
با استفاده از Slimjet برای مرور اینترنت می توانید روش کار را بهینه کنید. این برنامه می تواند به شما در کوتاه کردن وقت تلف شده در نوشتن آدرس های طولانی ، با کوتاه کردن آن به یک ساختار واحد یا ساده از کلماتی که می تواند در جعبه جستجو به جای URL طولانی نوشته شود ، کمک کند.
این یک ویژگی مفید است ، زیرا به این معنی است که لازم نیست آدرس های طولانی یا موارد پیچیده را به خاطر بسپارید ، زیرا می توانید به سادگی یک کلمه را به آنها اختصاص دهید. نوشتن کلمه در قسمت جستجو ، وب سایت مورد نظر خود را باز می کند.
این برنامه به همان موتور مرورگر Chromium متکی است و در عین حال چند ویژگی خلاقانه را نیز اضافه می کند تا مرور شما جالب تر شود.
برای نتیجه گیری ، Slimjet می تواند به شما در مرور اینترنت کمک کند ، به سایت های مورد علاقه خود مراجعه کنید ، به طور خودکار موسیقی یا فیلم ها را از YouTube بارگیری کنید یا آدرس های URL خاص را در یک نقطه کوتاه کنید. شما می توانید از آن برای بهینه سازی کار خود استفاده کنید و بهره وری خود را به حداکثر برسانید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System Requirements

Windows 7
Windows 8
Windows 10

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار