• ۱۱۱ بازدید
  • اسفند ۱۸, ۱۳۹۸
Bitdefender 60-Second Virus Scanner آنتی ویروس رایگان

Bitdefender 60-Second Virus Scanner دانلود نرم افزار آنتی ویروس رایگان بیت دیفندر ۶۰ سکند ویروس اسکنر در آنی یار.  می تواند همزمان چند چیز باشد ، اما آنچه که نمی تواند باشد یک برنامه جدی برای محافظت از بدافزار است.

اول موارد اول ، اسکنر ویروس Bitdefender 60-ثانیه می تواند یک لایه محافظ اضافی برای راه حل آنتی ویروس در حال حاضر مستقر شده باشد ، اما این در مورد آن است. در حالی که بیشتر بدافزارها را ردیابی می کند ، این قطعه نرم افزار خاص ابزاری برای مقابله با آن ندارد.
در این موارد خاص ، اسکنر ویروس Bitdefender 60 ثانیه ای تنها یک کار را انجام می دهد – خواهر و برادرهای قدرتمند خود را تبلیغ می کنند. بنابراین ، اگر در حال حاضر راه حل امنیتی را بر روی رایانه خود اجرا کرده اید و Bitdefender 60-Second Virus Scanner هنوز کدی را شناسایی می کند که می تواند صداقت سیستم شما را به خطر بیندازد ، می توانید گزینه های خود را دوباره تجدید نظر کنید.
یا با توصیه‌ای که اسکنر ویروس Bitdefender 60 Second Secondary ارائه می دهد ، یا به دنبال برنامه دیگری هستید. این واقعیت که هر یک از محصولات جدید Bitdefender به شما توصیه می کند اسکنر ویروس Bitdefender 60-Second Seconder را پس از حذف آنها مستقر کنید ، می تواند یک کار بسیار افتخارآمیز باشد.
با این حال ، اگر این مورد است ، پس چرا نسخه رایگان آنتی ویروس را توصیه نمی کنید؟ خوب ، تجارت تجارت است و اگرچه ممکن است هنوز بخواهید وارد جیب های خود نشوید ، فقط آینده می تواند بگوید که آیا در نهایت این کار را انجام می دهید یا نه.
به طور خلاصه ، Bitdefender 60-Second Virus Scanner چیزی نیست جز یک راه حل ضد ویروس ابری که به سرعت پیش می رود و شما را از هر شورشی که راه خود را به رایانه پیدا کرده است با گول زدن هرگونه امنیت موجود تحمیل شده توسط نرم افزار تخصصی ، آگاه می کند. نمی توان آن را به عنوان یک راه حل دائمی تلقی کرد ، بلکه بیشتر به عنوان یک راه حل موقت منجر به تغییر دیدگاه است.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار