• ۱۴۲ بازدید
  • اسفند ۱۸, ۱۳۹۸
ClamWin Free Antivirus آنتی ویروس قدرتمند و رایگان

ClamWin Free Antivirus دانلود نرم افزار آنتی ویروس قدرتمند و رایگان کلام وین فری آنتی ویروس در آنی یار. محصول آنتی ویروس رایگان است که همراه با به روز رسانی های تعریف منظم ، ابزارهای اسکن قدرتمند و یک برنامه ریز وظیفه اختصاصی است.

اگرچه قرار است چنین کار مهمی را انجام دهد ، یعنی دفاع از رایانه شما از فایلهای مخرب ، ClamWin Free Antivirus دارای رابط نسبتاً قدیمی است.
پنجره اصلی به شما امکان می دهد محلی را برای اسکن انتخاب کنید ، اما همچنین به شما امکان دسترسی به ابزار بروزرسانی را می دهد تا آخرین نسخه های ویروس را در سریعترین زمان ممکن دریافت کنید.
یک نکته مهم در کاهش آنتی ویروس ClamWin Free وجود دارد: این برنامه محافظت در زمان واقعی نیست ، بنابراین اگر می خواهید پرونده ای را پیدا کرده و پاک کرده و آلوده کنید ، باید این کار را بصورت دستی انجام دهید. پوشه ای را انتخاب کنید که فکر می کنید ویروس در آن مستقر است و آن را اسکن می کنید ، ClamWin Free Antivirus می داند چه کاری باید انجام دهد.
روند اسکن سریع است ، اما برنامه به میزان متوسطی از منابع رایانه ای نیاز دارد ، بنابراین ممکن است سیستم های قدیمی تر کمی استرس داشته باشند.
از طرف دیگر ، حتماً در منوی تنظیمات نگاهی بیندازید. تعداد زیادی گزینه در آن وجود دارد ، از جمله ابزارهای اختصاصی برای به روز رسانی اینترنت ، سرورهای پروکسی ، اسکن های برنامه ریزی شده ، اسکن ایمیل و گزارشات.
ClamWin Free Antivirus می تواند از مشتری ایمیل شما نیز مراقبت کند و پیام های دریافتی را نیز بررسی کند تا از تمیز بودن آنها اطمینان حاصل کند.
همچنین نصب کننده شامل نوار ابزار شخص ثالث است و تلاش می کند ارائه دهنده جستجوی پیش فرض در مرورگر شما را تغییر دهد ، بنابراین هنگام تنظیم برنامه به هر مرحله توجه کنید.
در کل ، آنتی ویروس ClamWin Free یک پروژه خوب است اما هنوز هم به پیشرفت های زیادی نیاز دارد. و اولین جنبه ای که باید روی آن کار کنید قطعاً اجرای سپرهای زمان واقعی است.

قابلیت های نرم افزار ClamWin Free Antivirus 0.99.4 :

آشکار سازی ورود ویروس و آگاهی دادن از پاک شدن آنها.
زمان بندی اسکن کردن کامپیوتر به صورت دلخواه در هر زمان.
آپدیت رایگان به صورت اتوماتیک و متناوب از سرور اصلی سازنده ی این آنتی ویروس.
اضافه شدن به منوی کلیک راست برای بررسی فایل ها و پوشه ها و سایت ها اینترنتی.
دارای پلاگین Addin مخصوص نرم افزار Microsoft Outlook برای از بین بردن فایل ها و پوشه های ضمیمه شده به نامه های الکترونیکی به صورت اتوماتیک

توجه داشته باشید که این نرم افزار به صورت اتوماتیک فقط از ورود ویروس ها جلو گیری می کند و برای از بین بردن ویروس های فایل ها و پوشه ها باید به صورت دستی عمل کنید.
 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار