• ۱۱۰ بازدید
  • اسفند ۱۹, ۱۳۹۸
Boris FX Continuum Complete پلاگین جلوه های ویژه برای مونتاژ فیلم

Boris FX Continuum Complete دانلود نرم افزار پلاگین جلوه های ویژه برای مونتاژ فیلم برایس اف ایکس کانتینیوم در آنی یار. ویژگی ها و ابزارهای پیشرفته ای را جهت افکت گذاری و ویرایش و تدوین فیلم ها قرار می دهد

پیش از این به عنوان particleIllusion شناخته شده بود ، این ویژگی ویرایشگران و همچنین هنرمندان با یک ژنراتور گرافیکی متحرک را قادر می سازد. در طراحی گرافیک ، ارزش تولید بالا همان چیزی است که باعث می شود همه تیک بزنند ، بنابراین ژنراتور ذرات در زمان واقعی می تواند با مدل سازی جلوه های ذرات فوتورئالیستی برای سوم های پایین ، عناوین و گرافیک های پس زمینه ، به شما قرض دهد.
این ویژگی کاملاً مورد بازنگری قرار گرفته است و از یک رابط کاربری گرافیکی جدید و نرم استفاده می کند که کاربر پسند تر نیز هست در نتیجه ، مدل سازی آتش بازی ، انفجار ، جرقه یا دود به عنوان مثال نه تنها بسیار ساده تر است بلکه به نظر می رسد واقع بینانه تر و جذاب تر برای کاربران نهایی خواهد بود. به راحتی می توانید جلوه های از پیش تعیین شده را در خارج از برنامه میزبان ایجاد و ذخیره کنید و جلوه آن را از درون جدول زمانی میزبان ارائه دهید.
بخش جدایی ناپذیر از مجموعه Continuum ، ابزار برنده جایزه برنامه ریز Mocha برنامه به روز شده آخرین نسخه به طوری که شما می توانید جلوه ها و rotoscoping سریعتر نقاب کنید. رابط کاربری ساده فقط ابزارها و نمادهای قابل توجهی را به وجود می آورد به طوری که مانع یا منحرف شدن خلاقیت و گردش کار شما نمی شود.
برخی از اضافات قابل توجه چهار ابزار جدید اسپلین ، یعنی اشکال مختلف هندسی ، ابزار آزاد و مغناطیسی با لبه دار است. بنابراین ، می توانید پارامترهای نقطه ای از مدل یا مش خود را خیلی سریعتر از رابط Mocha قرار دهید.
سرانجام ، این مجموعه با جدیدترین به روزرسانی های عنوان استودیو همراه است ، بنابراین می توانید عناوین ۲D و ۳ بعدی را ایجاد کنید که دارای سبک های حرفه ای ، پر و باریک است. در کل ، Boris FX Continuum Complete 13.0.2.606 انواع و اقسام ابزارها و گزینه های متنوعی را برای طراحی گرافیکی پیشرفته ، واقع بینانه ، ارائه ، مشبک و ویرایش متناسب کرده است.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

Continuum 2019 for Adobe AE/Premiere

System Requirements

- Creative Cloud, CS5.5-CC 2019 – After Effects and Premiere Pro
- Blackmagic: DaVinci Resolve 12.5+
- Sony: Vegas Pro 13
- Magix: Vegas Pro 14+
- Foundry: Nuke 9+

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار