• ۱۵۳ بازدید
  • اسفند ۱۹, ۱۳۹۸
OpenShot Video Editor نرم افزار رایگان ویرایش فایل ویدیویی

OpenShot Video Editor دانلود نرم افزار رایگان ویرایش فایل ویدیویی اوپن شات ویدئو ادیتور در آنی یار. برنامه کاربردی است که به شما امکان می دهد فیلم های HD را که بصورت لایه ای ، مخلوط و مرتب شده به شیوه های خلاقانه و مبتکرانه ایجاد شده و ویرایش می کند.
این برنامه در یک رابط کاربر UE براق و شیک ساخته شده است که با رنگ های مشکی و خاکستری طراحی شده است. پنجره اصلی از سه صفحه تشکیل شده است ، یعنی منطقه ای که می توانید پیش نمایش پرونده ها ، انتقال ها یا جلوه ها ، جدول زمانی و پخش کننده ای که در آن می توانید پیش نمایش پروژه های خود را مشاهده کنید.
در حالی که برنامه شامل نوار ابزار ساده است ، بخش عمده ای از ویژگی های ویرایش را می توان از طریق فهرست زمینه پیدا کرد. شایان ذکر است که می توانید یکپارچه فایلها ، نشانگرها ، زوم کردن یا بیرون کشیدن بیشتر و همچنین ضبط کردن از نوار درست در بالای جدول زمانی را فعال کنید.
حتی اگر ممکن است مانند یک رابط به هم ریخته به نظر برسد ، توابع به طور \مرتب شده و به اندازه کافی شهودی هستند ، بنابراین احتمال بروز مشکلی در هنگام استفاده از UI نزدیک به صفر نیست.
کارت کپی برنامه شامل ابزارهای انیمیشن آن با استفاده از کلیدهای کلید است. باید بدانید که این ابزار امکان استفاده از یک انیمیشن از پیش تعیین شده برای کلیپ خود را به شما ارائه می دهد ، ویژگی ای که می تواند برای کاربران بار اول مفید باشد تا اینکه آنها فهم و ظواهر را یاد بگیرند.
اگر تجربه بیشتری در زمینه ویرایش ویدیو دارید ، احتمالاً احتمالاً می خواهید کلیدهای keyframes را بصورت دستی ایجاد کنید ، وجود دارد. از آنجا که به عنوان یک برنامه غیر خطی توسعه داده شده است ، به این معنی است که می توانید به هر قاب دسترسی داشته باشید و ویرایش آن را بیشتر انجام دهید تا اینکه در هر زمان خاص اثر انیمیشن مورد نظر خود را بدست آورید.
همانطور که از یک برنامه در این دسته انتظار دارید ، می توانید انواع مختلفی از ویژگی های ویدیو را دستکاری کنید ، از جمله ، اما محدود به حجم ، اندازه ، موقعیت ، سرعت ، طول ، نسبت ابعاد ، اثر و انتقال نیستید. خوشحال خواهید شد که یاد بگیرید که این برنامه شامل طیف گسترده ای از فرمت های HD مانند Apple TV ، Blu-ray ، YouTube-HD و Vimeo-HD برای نامگذاری چند مورد است.
پس از انجام ویرایش ، می توانید ویدیو را به فرمت های فایل استاندارد مانند AVI ، FLV ، MOV ، MP4 ، OGG ، MPEG و FLV صادر کنید. از طرف دیگر ، اگر می خواهید پیشرفت فعلی را ذخیره کنید ، می توانید فایل را با فرمت OST ذخیره کنید.

 

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System Requirements

Windows 7/8/10 (32bits & 64 bits)

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار