• ۱۲۲ بازدید
  • اسفند ۱۹, ۱۳۹۸
SolveigMM Video Splitter – Portable حذف قسمتی از فیلم

SolveigMM Video Splitter دانلود نرم افزار حذف قسمتی از فیلم سولوی جی ام ام ویدئو اسپلیتر در آنی یار. ابزاری برای پردازش ویدئو است که عمدتاً برای استفاده در محیط کسب و کار در نظر گرفته شده است. مجموعه ویژگی های آن شامل گزینه هایی برای تقسیم ، پیرایش و پیوستن به پرونده های ویدیویی ، ارائه قابلیت پیش نمایش برای کمک به شما در انجام کار آسان تر است.
طیف وسیعی از انواع فایلهای پشتیبانی شده کاملاً گسترده است ، زیرا همه قالبهای محبوب می توانند در برنامه بارگیری شوند (AVCHD، AVC / H264، MPEG-2، MP4، MOV، MKV، WebM، FLV، AVI، پرونده های Windows Media، MPEG فایلهای صوتی ) فیلم و صدا را می توان به طور جداگانه پردازش کرد.
در مورد استفاده ، بدون توجه به سطح تجربه کاربر ، این مشکل نباید ایجاد کند. رابط کاربری گرافیکی کاربر گرافیکی اکثراً توسط پنجره پیش نمایش اشغال شده است ، همچنین شامل ابزارهایی برای تنظیم شروع و نقطه پایانی قطعه مورد نظر برای ترمیم و همچنین اطلاعاتی درباره پرونده های ورودی و خروجی است.
با توجه به نیاز شما ، این انتخاب را می توان از فیلم نگه داشت یا برید. گزینه های پیشرفته ناوبری به شما امکان می دهد تا در طول فیلم به جلو و عقب بروید و عملکرد ضبط به شما امکان می دهد از عکس های قاب استفاده کنید.
این نرم افزار با یک ابزار اختصاصی برای برش فیلم در قسمت های مختلف ، با ابعاد مساوی یا متفاوت ارائه می شود. اندازه خروجی را می توان به راحتی با استفاده از عملکرد اختصاصی محاسبه کرد ، که بسیار مفید است.
SolveigMM Video Splitter Business Edition می تواند برای از بین بردن بخش های غیر ضروری فیلم مانند معرفی های طولانی و یا اعتبار کسل کننده مفید باشد ، در نتیجه موجب صرفه جویی در فضای ذخیره سازی در رایانه شما می شود. علاوه بر این ، این توابع همچنین برای پیوستن چندین فیلم به یکدیگر در یک پرونده بزرگ و بزرگتر را شامل می شود.

قابلیت های نرم افزار SolveigMM Video Splitter 7.3.2002.06:

تقسیم کردن فیلم
ویرایش دسته ای فایل ها
توانایی تقسیم فیلم مورد نظر به تکه های مختلف
پشتیبانی از فایل های MPEG-2 ،AVI ،WMV ،ASF ،MP3 ،WMA
توانایی بریدن چندین قسمت از فیلم در یک زمان
امکان تعمیر فایل های آسیب دیده

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System Requirements

- Windows XP / 2000 / 2003 / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 operating system
- DirectX 8.0 Runtime or higher
- Appropriate video and audio decoders for preview feature
- Windows Media Format 9 Series Runtime shipped with Windows Media Player 9 or higher.
- Windows Media Format 11 Series Runtime for WMV file frame accurate editing

آموزش فعال سازی نرم افزار

نرم افزار را نصب کنید ( در مرحله آخر تیک 3 گزینه را بردارید و Finish بزنید ) ، اما اجرا نکنید
فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید
به روی فایل Loader کلیک راست کنید و Send to و بعد Desktop را بزنید تا یک Shortcut در دسکتاپ ساخته شود.
فقط از طریق Shortcut جدید برای اجرای نرم افزار اقدام کنید.

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار