• ۱۰۲ بازدید
  • اسفند ۱۹, ۱۳۹۸
Sony Catalyst Browse Suite ویرایش حرفه ای فایل های ویدئویی

Sony Catalyst Browse Suite دانلود نرم افزار ویرایش حرفه ای فایل های ویدئویی سونی کاتالیست بروز در آنی یار. یک برنامه تحمیل کننده است که امکان مرور پرونده های رسانه HD را برای شما آسان می کند. همچنین به شما امکان می دهد ابرداده ها را تنظیم کنید ، رنگ ها را تنظیم کرده و فایل ها را در قالب های دیگر ذخیره کنید. با استفاده از این برنامه قدرتمند ، کاربران دوربین سونی می توانند ابرداده را باز کنند ، بازی کنند ، ارتقا دهند و مشاهده کنند. همچنین می توانید Sony Catalyst Production Suite with Crack را بارگیری کنید.

نسخه کامل سونی Catalyst Browse Suite 2019 دارای مراحل نصب بسیار ساده ای است. و دارای رابط کاربری مناسبی است. این برنامه فیلم ها و همچنین تصاویر با تصاویر کوچک را نمایش می دهد تا بتوانید به راحتی تصاویر مورد نیاز برای کار را پیدا کنید. می توانید فایلها را بین رایانه و هر دستگاه متصل خود بکشید و رها کنید و سپس از یک مکان به مکان دیگر منتقل کنید. همچنین می توانید از ویژگی کپی سریع استفاده کنید تا فوراً داده های مورد نیاز خود را در ذخیره سازی رسانه دریافت کنید. علاوه بر یک راه سریع برای انتقال پرونده های رسانه ای بین دستگاه ها ، این برنامه به شما امکان می دهد ابرداده را بررسی کنید. Sony Catalyst Browse Suite 2019 به شما امکان می دهد جزئیات هر کلیپ را مشاهده کنید ، تمرکز را بررسی کرده و رنگ ها را تنظیم کنید. Catalyst Browse یک دستیار رسانه ای است که به شما امکان می دهد پرونده های دوربین های سونی ، عرشه ها یا کارت خوان های سونی را با مشخصات دقیق کلیپ های شخصی مرور کنید.

 

قابلیت های نرم افزار Sony Catalyst Browse Suite 2019.2.1:

اکسپلور سریع فایل های ویدئویی شما و نمایش آن ها یه صورت تصاویربندانگشتی یا لیست
نمایش جزئیات هر کلیپ از جمله منبع ، علامت گذاری نقاط شروع و پایان ، تنظیمات رنگ
نمایش قابل اطمینان از رنج کامل رنگ های موجود در ویدئوی ضبط شده و اعمال رنگ صحیح
ساخت و ایجاد دیسک های کلیپ پیشرفته سونی برای نمایش در دستگاه های پخش خانگی
تغییر کدک فایل به فرمت های متنوع ویدئویی و آپلود مستقیم کلیپ ها به سرویس های ابری سونی برای بررسی تیم های مشترک

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System Requirements

A 64-bit operating system: Microsoft® Windows 7, Windows 8.1, or Windows 10
2 GHz processor (multicore or multiprocessor CPU recommended for HD; 8 cores recommended for 4K)
500 MB hard-disk space for program installation
Solid-state disk (SSD) or high-speed RAID for 4K media
4 GB RAM (8 GB recommended; 16 GB recommended for 4K)
NVIDIA, AMD/ATI, or Intel GPU with support for OpenCL 1.1 or later with at least 512 MB of memory (2 GB recommended for 4K) or a CPU with SSE 4.2 or higher. OpenGL 2.1 is recommended for optimum performance.

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار