• ۱۰۴ بازدید
  • اسفند ۱۹, ۱۳۹۸
Sony Catalyst Production Suite ویرایش سریع و حرفه ای فیلم

Sony Catalyst Production Suite دانلود نرم افزار ویرایش سریع و حرفه ای فیلم سونی کاتالیست پروداکشن در آنی یار. تبدیل یک فیلم ساده به یک شاهکار که شایسته تقدیر مخاطبان گسترده است آسان نیست. صنعت تولید رسانه برای تهیه فیلم های خام برای تولید و تقویت نتیجه پس از تولید ، به برخی از پیشرفته ترین برنامه های تولید رسانه در خارج از کشور متکی است.

Catalyst Production Suite که توسط Sony ساخته شده است ، یک جعبه ابزار قدرتمند قبل و بعد از تولید را برای هرگونه چالش فراهم می کند. با داشتن ابزارهای اصلاح پیشرفته برای قابلیت های پیش پردازش و ویرایش ، قول می دهد جاده را از دوربین گرفته تا محصول نهایی کوتاه کند و هیچ گونه سازش در کیفیت نداشته باشد.
مجموعه تولید کاتالیزور شامل دو برنامه مختلف است ، یعنی Catalyst Prepare و Catalyst Edit ، هر دو با اسامی که به وضوح هدف آنها را نشان می دهد.
Catalyst Prepare سازگاری با مجموعه ای از قالب های رسانه ای گرفته شده با مدل های دوربین مختلف و ذخیره شده در کارت های حافظه مختلف را تضمین می کند. با هدف ساده سازی جریان کار ، می تواند داده ها را مستقیماً از یک دستگاه سازگار بخواند و استخراج کند ، به شما امکان می دهد پرونده های رسانه ای را در سطل های مختلفی تنظیم کرده و صفحه داستانی خود را بسازید.
گذشته از مرور رسانه ، Catalyst Prepare امکان ویرایش پیش پردازش ، ارائه گزینه های اصلی تنظیم رنگ ، و همچنین قابلیت های علامت گذاری و برش را فراهم می کند تا به شما در قطع قطعات بی اهمیت و ایجاد زیر کلیپ کمک کند. نتیجه را می توان به قالب های مختلفی صادر کرد و برای پیشرفت بیشتر در Catalyst Edit وارد کرد.
مؤلفه دیگر  مجموعه Sony Catalyst Production Suite 2019.2.1  است ، برنامه ای که می تواند به شما در گرفتن فیلم از محصول نهایی ، آماده برای ضربه زدن به صفحه کوچک یا بزرگ کمک کند. برای راحتی شما ، می تواند مستقیماً به کتابخانه های آماده سازی کاتالیزور برای وارد کردن محتوای رسانه دسترسی پیدا کند.
ویرایش کاتالیزور از فیلم های سونی RAW ، ۴K و HD پشتیبانی می کند و ابزارهای برش و پردازش بعد از پردازش مورد نیاز شما را برای ایجاد صحنه های زیبایی که جزئی از محور اصلی آن است ، ارائه می دهد. این می تواند با فیلمبرداری با دامنه پویا بالا کار کند و یک جدول زمانی بصری را پشتیبانی کند که از موج زدن و پیش نمایش زنده و همچنین مخلوط کردن صدا پشتیبانی می کند.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System Requirements

- A 64-bit operating system: Microsoft® Windows 7, Windows 8.1, or Windows 10
- 2 GHz processor (multicore or multiprocessor CPU recommended for HD; 8 cores recommended for 4K)
- 500 MB hard-disk space for program installation
- Solid-state disk (SSD) or high-speed RAID for 4K media
- 4 GB RAM (8 GB recommended; 16 GB recommended for 4K)
- NVIDIA, AMD/ATI, or Intel GPU with support for OpenCL 1.1 or later with at least 512 MB of memory (2 GB recommended for 4K) or a CPU with SSE 4.2 or higher. OpenGL 2.1 is recommended for optimum performance.

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار