• ۱۱۱ بازدید
  • اسفند ۲۰, ۱۳۹۸
Abyssmedia AudioRetoucher – Portable تنظیم زیر و بم فایل صوتی

Abyssmedia AudioRetoucher دانلود نرم افزار تنظیم زیر و بم فایل صوتی ابیس مدیا ایدیو رتوچر در آنی یار. برنامه بصری است که به شما امکان می دهد چندین تنظیم در آهنگ های صوتی از جمله سرعت و سه برابر ایجاد کنید. این فرمت های MP3 ، WAV ، WMA و FLAC را پشتیبانی می کند.

راه اندازی یک فرایند سریع و سر راست است که زمان زیادی را نمی طلبد و از طرف شما نیازی به توجه خاصی ندارد. رابط به عنوان یک پنجره استاندارد با ظاهری بدون عارضه ارائه می شود ، که می توانید با استفاده از مرورگر فایل یا روش “کشیدن و رها کردن” ، یک مورد را در فضای کاری بارگیری کنید.
همانطور که احتمالاً تذکر داده اید ، می توانید آهنگ را در یک دستگاه پخش صوتی داخلی پیش نمایش کنید و سطح صدا ، سرعت ، سرعت ، سرعت ، سه برابر و باس را تنظیم کنید. در همان زمان ، شما می توانید BPM فعلی آهنگ را که فقط با یک کلیک پخش می شود ، پیدا کنید.
این ابزار تقریباً به همان سادگی ساده است و می تواند توسط کاربران در تمام سطوح تجربه اداره شود. با این حال ، در صورت بروز مشکل در اطراف خود ، باید در نظر داشته باشید که این اپلیکیشن از بخش کمک برخوردار است.
از طرف دیگر گزینه های دیگر موجود نیست. به عنوان مثال ، شما نمی توانید AudioRetoucher را در قسمت سینی سیستم به حداقل برسانید یا آن را به طور خودکار در هنگام راه اندازی سیستم اجرا کنید. سپس دوباره به ما اجازه می دهد که شما می توانید حجم ، سرعت ، سرعت ، فشار ، سه برابر و باس را از دستگیره ها و مقیاس های نمایش داده شده در UI تغییر دهید.
Abyssmedia AudioRetoucher 4.9.5.0 با مقدار بسیار کمی از CPU و حافظه سیستم کار می کند ، بنابراین کارایی کلی کامپیوتر را تحت فشار قرار نمی دهد. این زمان پاسخگویی خوبی دارد و بدون ایجاد سیستم عامل گفتگوهای خطا ، قطع ، خراب شدن یا پاپ آپ ، یکدست عمل می کند.
در کل ، Abyssmedia AudioRetoucher 4.9.5.0 یک برنامه کاربردی آسان است که شما را قادر می سازد بدون هیچ زحمتی زیاد اصلاحات پیچ ، سرعت ، سرعت یا سه برابر را انجام دهید.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار