• ۱۰۹ بازدید
  • اسفند ۲۰, ۱۳۹۸
AbyssMedia WaveCut Audio Editor – Portable ویرایش فایل صوتی

AbyssMedia WaveCut Audio Editor دانلود نرم افزار ویرایش فایل صوتی ابیس مدیا ویوکات ایدیو ادیتور در آنی یار. برنامه ای که به شما امکان می دهد چندین آهنگ صوتی را پخش و ویرایش کنید.

به دنبال راه اندازی سریع ، شما با یک رابط نسبتاً مینیمالیستی و در عین حال مناسب که به راحتی قابل درک و حرکت است مورد استقبال قرار می گیرد. از آنجا که این ابزار به عنوان یک نسخه بهبود یافته از Wave Editor توسعه داده شده است ، یکی از تفاوت ها این واقعیت را تشکیل می دهد که این ابزار به شما امکان می دهد چندین مسیر را همزمان در ویندوزهای جداگانه باز کنید.
علاوه بر این ، این نرم افزار برای پشتیبانی از پردازنده های چند هسته ای بهینه شده است ، پیشرفتی که می تواند باعث افزایش سرعت پردازش و همچنین کاهش تأخیر در طی پردازش شود. سرانجام ، این ابزار علاوه بر بازی و توقف ، دو عملکرد اضافی را نیز شامل می شود ، یعنی Mover Cursor to Start and End.
باید بدانید که این ابزار با یکسری فایلهای صوتی کار می کند ، از MP3 ، WMA و WAV به طور گسترده و تا قالبهای پیچیده که کیفیت صدا را حفظ می کنند ، مانند FLAC ، AIFF ، AAC ، AC3 ، OPUS ، SPEEX ، OptimFROG ، ALAC یا TTA ، فقط به ذکر چند از طرف دیگر ، این برنامه فقط از MP3 و WAV به عنوان فرمت های خروجی پشتیبانی می کند
به طور مشابه با نسخه قبلی خود ، AbyssMedia WaveCut Audio Editor 5.6.0.0 به شما امکان می دهد نمونه های صوتی خود را با کوتاه کردن آنها و استفاده از جلوه های مختلف مانند معکوس ، سکوت ، تقویت ، عادی سازی یا تقویت ، تقویت کنید. با توجه به اینکه چندین ویندوز را پشتیبانی می کند و پیرایش می کند ، می توانید نمونه های صوتی را برش داده و روی هر برش به طور جداگانه کار کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

Operating System

Windows 7
Windows 8.1
Windows 10

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار