• ۱۲۰ بازدید
  • اسفند ۲۰, ۱۳۹۸
Acoustica Premium – Portable ویرایش فایل صوتی

Acoustica Premium دانلود نرم افزار ویرایش فایل صوتی اکوستیکا پریمیوم در آنی یار. نرم افزار پیچیده و قابل اعتماد است که با هدف ارائه ابزارهای مناسب برای ویرایش فایل های صوتی و تولید نتایج حرفه ای و با حداقل تلاش در اختیار شما قرار می دهد.

پس از یک کار نصب به طور منظم ، بدون هیچ گونه رویدادی برای صحبت ، می توانید برنامه را از میانبر دسکتاپ اختیاری ایجاد شده اجرا کنید.
رابط کاربری مستقیم و آسان برای درک حتی افراد کم دانش می تواند به سرعت نحوه کار با Acoustica Premium Edition را کشف کنند.
با این حال ، هرچه بیشتر وقت خود را برای مرور در میان ویژگی ها و کارکردهای بیشمار آن سرمایه گذاری کنید ، مجهز تر خواهید شد که از تمام مزایایی که این ابزار برای ارائه دارد بهره مند شوید.
پنجره اصلی دارای چندین صفحه است که بزرگترین آنها طیف برنامه فایلهای صوتی شما را نشان می دهد. نوار ابزار چندین کارکرد متداول را در اختیار شما قرار می دهد ، از جمله دکمه های تغییر حالت “حالت” ، “ضبط” ، “پخش” ، “مکث” ، “عقب” ، “سریع به جلو” و بسیاری دیگر.
“مرورگر” به شما امکان می دهد تا از طریق پوشه ها روی رایانه خود حرکت کرده و رسانه های مختلفی را که قصد کار با آنها را پیدا کنید ، پیدا کنید ، در حالی که از بخش “Effect Chain” از Acoustica Premium Edition می توانید چندین “اثر” ، “Volume” یا عناصر “تقویت” در آهنگ شما.
این برنامه شما را قادر می سازد فقط با استفاده از نشانگر ماوس خود ، “اضافه کردن برچسب” ، “افزودن نشانگر منطقه” ، بلکه “افزودن برچسب و ویرایش عنوان” یا “افزودن نشانگر منطقه و ویرایش عنوان” را نیز اضافه کنید. علاوه بر این ، می توانید قطعه های خاصی از پرونده صوتی “Insert Silence” ، “اضافه کردن حلقه Sampler” یا “Delete” را اضافه کنید.

قابلیت های نرم افزار Acoustica Premium 7.1.16:

مسترینگ و ویرایش فایل های صوتی
بهره مندی از افکت هایی چون Reverb، اکو، Flanger، پردازشگر های دینامیک، محدود کننده و …
قابلیت کاهش میزان نویز
فیلترهای حذف کلیک و یا صدای شکستن
حذف DC Offset به صورت خودکار
قابلیت ضبط و پخش از طریق هر گونه ابزار صوتی
منو و نوارهای ابزار قابل تنظیم
قابلیت Undo و Redo نامحدود چند مرحله ای
قابلیت Cut ،Copy ،Paste و …
ویرایش از طریق کشیدن و رها کردن
نمایشگر بزرگ زمان
فرمت های مختلف زمانی مانند SMPTE و bars و beats و …
FFT-Analyzer
پشتیبانی از DirectX Plug-Ins و VST Plug-Ins
خواندن و نوشتن فرمت های OVF، WAF، WMA، MPEG Layer 3 و …
ضبط CD های صوتی با تراک های دلخواه شما
قابلیت ذخیره ی هر قسمت از فایل صوتی در فایل های جداگانه
پشتیبانی از خاصیت برچسب گذاری

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار