• ۱۳۷ بازدید
  • اسفند ۲۰, ۱۳۹۸
AV Audio Editor ویرایش فایل صوتی

AV Audio Editor دانلود نرم افزار ویرایش فایل صوتی ای وی ایدیو ادیتور در آنی یار. راه حل نرم افزاری که امکان می دهد صوتی و سایر ضبط های صوتی را تهیه و ویرایش کنید ، می توانید قسمت های ضبط را برش داده ، کپی و چسباندن کنید و در صورت لزوم ، جلوه هایی مانند اکو ، تقویت و کاهش نویز را اضافه کنید.

نرم افزار ورزشی یک رابط گرافیکی بسیار تمیز و ساده با یک طرح بسیار بصری است که دسترسی آسان به همه ویژگی های آن را به شما امکان پذیر می کند.
AV Audio Editor 7.5.6  یک راه حل نرم افزاری مفید است که به شما امکان می دهد صوتی و سایر ضبط های صوتی را تهیه و ویرایش کنید ، می توانید قسمت های ضبط را برش داده ، کپی و چسباندن کنید و در صورت لزوم افکت هایی مانند اکو ، تقویت و کاهش نویز را اضافه کنید.
هنگام ایجاد پرونده جدید ، ویرایشگر صوتی AV معمولاً از شما خواسته می شود میزان نمونه و کانال ها را انتخاب کنید. همچنین به شما امکان بارگیری فایل ها از CD را می دهد و می توانید فایل های صوتی را به راحتی در رایانه خود ذخیره کنید.
این گزینه برای ضبط فایلهای صوتی و پخش آنها برای اهداف پیش نمایش همراه است. قبل از اعمال برخی اثرات یا ویرایش توابع ، باید منطقه را برای ویرایش یا اعمال اثر انتخاب کنید.
ویرایشگر صوتی AV می تواند نرخ نمونه یا تعدادی کانال را تبدیل کند. این تغییر در کل پرونده اعمال می شود (شما فقط نمی توانید بخش هایی از پرونده را تغییر دهید). این قابلیت با قابلیت خنثیسازی همراه با گزینه برش ، کپی ، چسباندن ، حذف و انتخاب نقطه شروع و پایان فایلهای صوتی شما وجود دارد.
همچنین می توانید پرونده ها را مخلوط کنید ، حلقه های تکراری ، فایل های صوتی را اصلاح کنید ، چندین قسمت را در چند بخش تقسیم کنید یا بخش خاصی از پرونده را خاموش کنید.
در کل ، AV Audio Editor 7.5.6 یک راه حل نرم افزاری مفید است که به شما امکان می دهد صوتی و سایر ضبط های صوتی را تهیه و ویرایش کنید ، می توانید بخش های ضبط را برش داده ، کپی و چسباندن کنید و در صورت لزوم ، جلوه هایی مانند اکو ، تقویت و کاهش نویز اضافه کنید.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار