• ۲۷۸ بازدید
  • اسفند ۲۰, ۱۳۹۸
AV Audio Merger چسباندن فایل های صوتی به یکدیگر

AV Audio Merger دانلود نرم افزار چسباندن فایل های صوتی به یکدیگر ای وی ایدیو مرجر در آنی یار. برنامه صوتی که به طور خاص برای کمک به شما در ادغام چندین فایل صوتی در یک آهنگ واحد طراحی شده است. علاوه بر این ، از پشتیبانی از قابلیت تبدیل استفاده می شود.

شما با یک طرح ساده و صریح استقبال می کنید که به شما امکان می دهد پارامترهای اختصاصی را با سهولت پیکربندی کنید. پرونده ها را می توان مستقیماً به پنجره اصلی کشیده یا با استفاده از دکمه مرور داخلی وارد کرد.
از این گذشته ، شما مجاز به حذف موارد انتخابی یا پاک کردن کل فضای کاری با یک کلیک هستید. این برنامه به شما امکان می دهد فایل های صوتی را با فرمت های مختلف فایل مانند MP3 ، WMA ، OGG ، VOX ، RAW و AIFF وارد کنید.
این نرم افزار پشتیبانی از پخش کننده صوتی داخلی را ارائه نمی دهد ، بنابراین باید آهنگ ها را در یک پخش کننده خارجی باز کنید.
ادغام صوتی AV امکان تبدیل فایلهای صوتی به فرمت WAV ، MP3 ، OGG یا WMA را به شما می دهد. همچنین ممکن است بسته به قالب پرونده ، پرونده خروجی را تغییر دهید.
به عنوان مثال ، اگر می خواهید پرونده ها را به فرمت فایل MP3 تبدیل کنید ، می توانید بین چندین پروفایل با کیفیت صدا انتخاب کنید یا بیت دستی را تغییر دهید. پرونده های WAV را می توان از نظر میزان نمونه ، عمق بیت و کانال ها پیکربندی کرد.
اقدامات دسته ای را می توان برای تبدیل چندین آهنگ به طور همزمان استفاده کرد. هنگامی که نوبت به ترکیب پرونده های مختلف در یک مورد واحد رسیدید ، به شما آزادی انتخاب فرمت فایل خروجی داده می شود و فهرست نام و ذخیره را تعیین می کنید.
آزمایشات نشان داده اند که AV Audio Merger 6.5.6  وظایف تبدیل و ادغام را بسیار سریع و بدون خطا انجام می دهد. با منابع سیستم کاملاً دوستانه است بنابراین عملکرد کلی کامپیوتر تحت تأثیر قرار نمی گیرد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار