• ۱۰۹ بازدید
  • اسفند ۲۰, ۱۳۹۸
Total Recorder ضبط و ویرایش صدا

Total Recorder دانلود نرم افزار ضبط و ویرایش صدا توتال رکوردر در آنی یار. ویرایش محتوای چندرسانه ای در رایانه شما می تواند یک کار چالش برانگیز باشد ، مگر اینکه مهارت های لازم و راه حل های نرم افزاری قابل اعتماد را داشته باشید.

اگرچه طیف گسترده ای از برنامه های تخصصی وجود دارد که می توانند کار شما را در شرایط فوق ساده کنند ، اما Total Recorder Developer Edition با مجموعه ای دیگر از توابع قدرتمند همراه است.
توجه داشته باشید که به درستی کار کند که به یک کارت صدا و DirectX در رایانه شما نیاز دارد.
این برنامه طیف گسترده ای از ویژگی های پیچیده را در مورد پخش چندرسانه ای ، ویرایش و ضبط در اختیار شما قرار می دهد. توجه داشته باشید که این برنامه به شما نیاز دارد که مهارت های رایانه ای متوسط ​​تا پیشرفته و درک خوبی از ویرایش صوتی و تصویری داشته باشید ، زیرا عملکردهای آن ساده و در عین حال پیچیده است.
در صورت مواجه شدن با هر مشکلی ، می توانید به کتابچه راهنمای یکپارچه آن که دارای چندین بخش تفصیلی است ، اعتماد کنید.
رابط های COM ارائه می دهد که به شما امکان می دهد از سایر برنامه ها تماس بگیرید
گذشته از ویژگی های ذکر شده در بالا ، Total Recorder Developer Edition به شما امکان می دهد از سایر برنامه ها یا از طریق یک اسکریپت به توانایی های آن دسترسی پیدا کنید ، زیرا رابط های COM را در اختیار شما قرار می دهد.
این امکان دسترسی کلی کلی را برای شما فراهم می کند. علاوه بر این ، در این حالت امکان پذیر است که بسته به نیاز خود ، مخفی کردن یا نمایش رابط کاربری برنامه را انتخاب کنید.
در صورتی که بخواهید عملکردهای خود را در برنامه هایی که می توانند عملکردهای آن را از راه دور کنترل کنند ، ادغام کنید ، می توانید برای انجام این کار به مستندات اضافی اضافی و کدهای نمونه تکیه کنید. کد منبع با توجه به هر زبان مربوطه قابل بازیابی است.
به طور خلاصه ، Total Recorder 8.6 Build 7190  یک برنامه قدرتمند است که عملکردهای پخش ، ضبط و ویرایش چندرسانه ای را در اختیار شما قرار می دهد. علاوه بر این ، این ویژگی های مفید دیگری را نیز در اختیار شما قرار می دهد که می توانید به آنها اعتماد کنید تا توانایی های آن را از درون سایر ابزارهای دیگر کنترل کنید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار