• ۱۰۸ بازدید
  • اسفند ۲۱, ۱۳۹۸
CyberLink WaveEditor ویرایش فایل های صوتی

CyberLink WaveEditor دانلود نرم افزار ویرایش فایل های صوتی سایبرلینک ویو ادیتور در آنی یار.CyberLink WaveEditor یک برنامه ویرایش و ضبط صدا است. این برنامه دارای دو کارکرد اصلی است – ویرایش / اضافه کردن افکت به فایل های موسیقی و ضبط موسیقی سفارشی. هنگام ضبط فایل های صوتی دلخواه ، CyberLink WaveEditor به طور خودکار پرونده را به کتابخانه صادر می کند و سپس آن را در پوشه صادراتی انتخابی ذخیره می کند. تنظیمات برگزیده ضبط در هنگام ضبط شامل محدودیت زمانی ، تنظیمات ، نمایه و اندازه اندازه در دسترس هستند. محدودیت زمانی برای انتخاب مدت زمانی که ضبط ماندگار خواهد شد استفاده می شود. پنجره تنظیمات گزینه هایی را برای ورودی صوتی و دستگاه صوتی ارائه می دهد. نمایه تنظیمات تنظیم کیفیت صدای ضبط شده را فراهم می کند و اگر می خواهید برنامه بعد از اندازه مشخصی از پرونده خاص ، جلوی ضبط را بگیرد ، به کاربران امکان می دهد. WaveEditor از قالب های مختلف فایل صوتی از جمله WAV ، M4A ، AC3 ، WMA و MP3 پشتیبانی می کند. WaveEditor ابزارهای مختلف ویرایش صوتی از جمله ابزارهای برش ، اصلاح و تقویت را ارائه می دهد. جلوه ها را می توان در بخش انتخابی از یک کلیپ صوتی یا برای کل پرونده اعمال کرد. این برنامه همچنین کاربران را قادر می سازد که حجم اصلی استاد را در هر بخشی از فایل صوتی تنظیم کنند. WaveEditor جلوه های صوتی را نیز ارائه می دهد. کاربران می توانند از جلوه های صوتی پیش فرض / از پیش نصب شده یا جلوه های افزونه VST استفاده کرده و آنها را در پرونده های موسیقی اعمال کنند. جلوه های افزونه VST بصورت آنلاین در دسترس هستند. این موارد را می توان به CyberLink WaveEditor وارد کرد. این برنامه به کاربران این امکان را می دهد تا فایل های صوتی را از یک دستگاه قابل جابجایی یا هارد رایانه ای وارد کنند. وارد کردن چندین فایل به طور همزمان با این برنامه نیز امکان پذیر است. CyberLink WaveEditor 2.1.9913.0 همچنین هنگام انتقال فایل ها به برنامه از کشیدن و رها کردن پشتیبانی می کند

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

Operating System
Windows 7
Windows 8
Windows 10
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار